Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Festival může začít! Lamač dívčích srdcí a největší svůdník Richard Gere je v Česku!

Gere byl v dobré náladě, ale s novináři nemluvil, protože byl unavený.
+ Další fotografie
Na letišti v Karlových Varech přistál soukromý tryskáč, ve kterém neseděl nikdo jiný než Richard Gere! Slavnostní zahájení jubilejního 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kterého se bude Richard Gere zítra účastnit, je pro něj první oficiálním vystoupením v České republice.

Muž, kterého milují ženy od Ameriky po Čínu především díky slavnému dojáku Pretty Woman, přiletěl bez své milenky, přestože nedávné dny trávil právě s Alejandrou Silvou a jejím synem na Sicílii. Krásná Španělka Alejandra doprovázela herce na filmový festival v Itálii, do Karlových Varů už ji ale Gere nevzal.

To je sice pro všechny vdavekchtivé dámy smutná zpráva, ale nemusí být všem dnům konec.

Richard Gere (65) je totiž rozvedený a nezdráhal se opustit tak nádhernou ženu, jako je Cindy Crawford (49)! S tou byl ženatý celkem čtyři roky, od roku 1991 do roku 1995.

Hned v roce 1995 začal randit se svojí druhou ženou Carey Lowell, se kterou žil patnáct let a má s ní syna. Dodnes se však nebyli schopni dohodnout na podmínkách rozvodu.

Tak co? Odveze si idol ženských srdcí nějakou slečnu z Česka?

Mohlo by vás zajímat

Další články