Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Festival Karlovy Vary se dva měsíce před začátkem probouzí z kómatu: Lidé se vysmívají plakátu

Jak to všechno dopadne?
+ Další 2 fotografie
Filmový festival Karlovy Vary se probouzí pomalu, ale jistě z kómatu. Zhruba před měsícem přišla pro pořadatele karlovarského filmového festivalu velká rána. Po 16 letech byla ukončena spolupráce s generálním sponzorem. Společnost ČEZ tankovala do festivalu opravdu obrovské peníze. V současné době festival představil podobu letošního plakátu a někteří lidé jsou z něj v rozpacích. Co na něj říkáte vy?

„Už jenom dva měsíce a kousek a máme tady 53. MFF Karlovy Vary. Jak se vám líbí letošní plakát?“ píše se na facebookových festivalových stránkách. Reakce lidí na novou podobu plakátu jsou velmi rozdílné.

„Letos nic moc,“ zní jeden z komentářů. Jenomže vzhled plakátů není jediný problém, který filmový festival Karlovy Vary provází. Společnost ČEZ byla dlouhých 16 let generálním sponzorem festivalu a letos oznámila, že končí.

Samozřejmě že nikdo něco takového nečekal a byl to pro všechny zúčastněné pořádný šok. Filmový festival dostával od generálního sponzora 15 milionů korun ročně. ČEZ ukončení spolupráce zdůvodnil s ohledem na vývoj hospodářských výsledků. Není v možnostech společnosti ČEZ, aby festival dále sponzorovala.

„Ukončení smlouvy ze strany generálního partnera pouhé čtyři měsíce před začátkem 53. ročníku pro nás jako organizátory představuje komplikaci především z časového hlediska. Věříme však, že najdeme způsob, jak tuto situaci zvládnout,“ uvedl pro borovan.cz Jiří Bartoška.

Snad to ale nakonec dopadne dobře a nikdo nebude ochuzen o pořádnou show. Zatím to vypadá, že se filmový festival Karlovy Vary pomalu probouzí z dlouhého kómatu. Ale nepředbíhejme.

Mohlo by vás zajímat

Další články