Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Festival Karlovy Vary 2019 představil své logo: Jak se vám líbí?

+ Dalších 5 fotografií
Logo festivalu
Logo 54. filmového festivalu v Karlových Varech je venku. Zásluhu za něj si opět připisuje Studio Najbrt. Jak logo vypadá?

Filmový festival v Karlových Varech 2019 se nezastavitelně blíží a konečně je venku logo 54. ročníku. Všichni jsme na tuto chvíli dlouho čekali a konečně je to tady. Festival Karlovy Vary 2019 konečně odtajnil logo pro letošní událost. Již po pětadvacáté se pod návrh loga podepisuje Studio Najbrt, které bylo založeno roku 1994 v České republice.

Autorem designu loga pro Filmový Festival Karlovy Vary 2019 je pak Jakub Spurný. Všem doporučuje se na logo dívat s odstupem, stejně tak, jak je tomu u filmových pláten. Možná mohou z loga lehce bolet oči, ale fanouškům se zatím líbí. 54th Karlovy Vary International Film Festival svým logem letos jistě udělal dojem. Rozhodně je zajímavější než to loňské. A jak se líbí logo Karlových Varů 2019 vám? Vaše názory piště do komentářů pod článek. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadá logo.

Mohlo by vás zajímat

Další články