Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Fešák z Ulice, který opustil těhotnou ženu: Bude brzy v chomoutu!

+ Dalších 13 fotografií
svatba v Ulici
Muzikálový herec Roman Vojtek (46) si bude za nedlouho muset měnit občanku. Ze stavu rozvedený na ženatý! S mladou přítelkyní Petrou Vraspírovou (30) totiž plánují svatbu a přípravy jsou již v plném proudu. Roman Vojtek si před čtyřmi lety prošel hodně složitým obdobím, kdy ze dne na den opustil tehdy těhotnou manželku Terezu.

Tereza Vojtková, která byla v devátém měsíci, se tenkrát nervově zhroutila, což ohrozilo i zdraví miminka. Místo aby prožívala nejšťastnější období v životě ženy, skončila nastávající maminka na kapačkách a antidepresivech.

Naštěstí se to ale na zdraví dítěte nepodepsalo a Tereze a Romanovi se narodil zdravý chlapeček Benedikt. Romana začala krátce po opuštění těhotné ženy lynčovat veřejnost.

„Chápu, že z vnějšího pohledu je toto jednání naprosto neakceptovatelné, hnusné a neomluvitelné. Naprosto rozumím své ženě, jak se cítí, nebo si to myslím. To, co se stalo, nebylo plánované. Nečekal jsem na vhodný okamžik, který ani nenastal. To ráno, kdy se to stalo, jsem neměl ani tušení, že se to může stát. Neměl jsem to v plánu,“ řekl tenkrát Vojtek v rozhovoru pro deník Blesk.

„Snažil jsem se Terezce vysvětlit, že je to můj problém, který v sobě řeším a nevím si s ním rady. Že ho vlastně ani řešit neumím,“ dodal Vojtek, který nakonec problém vyřešil dost drasticky. Mnozí si mysleli, že Roman změnil svoji sexuální orientaci a neví, jak se k situaci postavit. To se ale nepotvrdilo. Potom, co ze začátku přespával u kamarádky Jitky Čvančarové (41), si našel svůj byt a začal znovu žít.

V divadle se seznámil s mladičkou Petrou Vraspírovou a nová láska byla na světě. Pár je dnes zamilovaný snad ještě víc než na začátku, což dokazují společné fotografie, na nichž je Roman šťastný jako blecha. Zdá se tedy, že po nevydařeném manželství našel lásku svého života, a tak se to rozhodl zpečetit manželským svazkem.

„Místo máme zajištěné, Péťa už má také pořešené šaty se svou dvorní návrhářkou,“ prozradil redaktorům webu Expres.cz. „Bude nás 50–70, to je maximum, prostě klasická rodinná svatba. Děti nám půjdou za družičky, zvlášť Editka, ta nám naplánovala svatbu už dříve, než jsme se zasnoubili,“ dodal budoucí ženich.

Mohlo by vás zajímat

Další články