Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Fešák! Takhle by vypadal Michael Jackson, kdyby nešel na své šílené plastické operace!

Michael podstoupil mnoho zákroků, a to se mu nevyplatilo.
+ Další 2 fotografie
Fenomenální zpěvák a tanečník neměl nikdy normální život. Odmala jeho i sourozence cepoval jeho přísný otec a Jacksonovi místo hraní na hřišti museli vystupovat před lidmi. Dril mu aspoň otevřel dveře do světa šoubyznysu a on se stal světoznámým zpěvákem. Ale za jakou cenu.

Michael Jackson (58) se narodil jako černoch. Během života ho ale trápily problémy s kůži. Trpěl podle všeho nemocí zvanou vitiligo, kdy na kůži vznikají světlé skvrny. A zatímco dnes si na téhle zvláštnosti některé modelky postavily kariéru, tak během osmdesátých a devadesátých let to bylo tabu.

Zpěvák se styděl, zakrýval rouškou a navštěvoval plastické chirurgy. Všechno mělo za následek, že jeho obličej se postupně „rozpadal“. Obvinění z pedofilie, přepracovanost a neustálý hon ze strany fotografů jeho stavu nepřidaly.

Michael zemřel před několika lety, ale až teď byl sestaven počítačový program, který podle fotek odhadl, jak mohl vypadat zpěvák před operacemi. A pokud by netrpěl žádnými problémy s kůží, samozřejmě. Byl by to vskutku fešák! Uznejte sami v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články