Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Čína Kobe Bryant Počasí

Nejnovější kauzy

Fešák! Takhle by vypadal Michael Jackson, kdyby nešel na své šílené plastické operace!

Michael podstoupil mnoho zákroků, a to se mu nevyplatilo.
Zdroj: Profimedia, Twitter
+ Další 2 fotografie
Fenomenální zpěvák a tanečník neměl nikdy normální život. Odmala jeho i sourozence cepoval jeho přísný otec a Jacksonovi místo hraní na hřišti museli vystupovat před lidmi. Dril mu aspoň otevřel dveře do světa šoubyznysu a on se stal světoznámým zpěvákem. Ale za jakou cenu.

Michael Jackson (58) se narodil jako černoch. Během života ho ale trápily problémy s kůži. Trpěl podle všeho nemocí zvanou vitiligo, kdy na kůži vznikají světlé skvrny. A zatímco dnes si na téhle zvláštnosti některé modelky postavily kariéru, tak během osmdesátých a devadesátých let to bylo tabu.

Zpěvák se styděl, zakrýval rouškou a navštěvoval plastické chirurgy. Všechno mělo za následek, že jeho obličej se postupně „rozpadal“. Obvinění z pedofilie, přepracovanost a neustálý hon ze strany fotografů jeho stavu nepřidaly.

Michael zemřel před několika lety, ale až teď byl sestaven počítačový program, který podle fotek odhadl, jak mohl vypadat zpěvák před operacemi. A pokud by netrpěl žádnými problémy s kůží, samozřejmě. Byl by to vskutku fešák! Uznejte sami v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články