Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Fešák Ricky Martin je obviněn z incestu. Za styk se synovcem mu hrozí 50 let

Ricky Martin: Zpěvák byl obviněn z incestu a domácího násilí
Zdroj: profimedia.cz
obvinění

Světoznámý zpěvák Ricky Martin (50) čelí velmi vážnému obvinění. Podle informací zahraničního serveru DailyMail jej z domácího násilí a současně i incestu údajně nařkl jeho vlastní synovec Dennis Yadiel Sanchez (21). Muzikant, kterému nyní hrozí až padesát let za mřížemi, veškerá tvrzení rezolutně odmítá. 

Hrůzné obvinění

Na slavného popového hitmakera Rickyho Martina byl podle informací zahraničních médií vydán příkaz k zadržení již před dvěma týdny. Portorikánský zpěvák se údajně dopustil domácího násilí a začátkem července mu byl dokonce soudně nařízen zákaz styku s údajnou obětí.

Zpočátku se spekulovalo o Martinově milenci, ale nyní vyšla najevo nová informace, která je šokem pro celý svět. Jak uvedl server DailyMail, zpěvák se měl dopustit nejen domácího násilí, ale i sexálního obtěžování, a to na svém vlastním jednadvacetiletém synovci Dennisovi Yadielu Sanchezovi. Zprávu o incestu potvrdil španělskému zpravodajskému portálu Marca Rickyho bratr Eric Martin.

50 let za mřížemi

Se svým synovcem měl Ricky Martin udržovat milostný poměr po několik měsíců. Poté, co se Sanchez rozhodl vztah ukončit, začal se jeho strýc podezřele často potloukat v okolí Dennisova bydliště. Nakonec se měl na mladíkovi dopustit jak fyzického, tak psychického násilí, což vyvrcholilo rozhodnutím Martinova bratra informovat policii.

Autorovi mnoha světově proslulých hitů podle portorických zákonů hrozí až padesát let ve vězení. Všechna obvinění ale rezolutně odmítá. „Bohužel osoba, která toto tvrzení učinila, se potýká s hlubokými psychickými problémy. Ricky Martin pochopitelně nikdy nebyl zapleten do jakéhokoliv sexuálního nebo romantického vztahu se svým synovcem,“ uvedl zpěvákův právník Marty Singer pro hollywoodreporter.com.


Související články

Další články