Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Fešák Danny Cipriani: Takhle znetvořila jeho obličej vážná nehoda! Kelly Brook musela být v šoku!

Takhle děsivě vypadal obličej Dannyho těsně po nehodě.
+ Další fotografie

Ragbista Danny Cipriani (25) se může denně modlit k bohu, protože když do něj před několika dny narazil autobus, museli při něm stát všichni svatí.

Na veřejnost se teprve teď dostal detailní záběr snímku, kde je vidět Dannyho obličej těsně potom, co ho po nárazu ošetřili záchranáři. „Jsem opravdu hodně šťastný člověk, nemůžu uvěřit, že nejsem mrtvý,“ přiznal Cipriani.

Danny s partičkou kamarádů dováděli opilí a jeho napadlo přebíhat silnici, kde ho srazil dvoupatrový autobus. Obrovský náraz naštěstí ragbistické eso příliš nepoznamenal a teď se o něj doma stará jeho přítelkyně, britská modelka Kelly Brook (33).

Danny může mluvit o obrovském štěstí, že jeho obličej bude vypadat zase jako dříve, protože celým tělem prorazil přední sklo autobusu. „Vzpomínám si, že jsem se díval přes silnici, kde k jedné zastávce naproti mířil autobus. Jenže jsem přecházel za autem a nepředpokládal jsem, že autobus míří k zastávce, která byla na mé straně,“ uvedl Cipriani.

Doufejme, že poučený sportovec si teď dá větší pozor, než půjde s kamarády z divokého mejdanu.

Mohlo by vás zajímat

Další články