Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Fešák Benoni je na roztrhání! Z drsné krimi rovnýma nohama do pohádky

Zdroj: glo
z role do role
Štěpána Benoniho známe nejvíce z nekonečných nováckých seriálů jako je Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě. Nyní si Štěpán střihne roli ve vážnějším kousku – před začátkem prázdnin dotočil krimi sérii Sever režiséra Roberta Sedláčka, kde se objeví po boku Jiřího Mádla, hned po prázdninách pak začne zkoušet v divadle roli přímo pohádkovou – objeví se totiž v legendární Saxaně!

„Seriál nebo spíše minisérie Sever je projekt, na který jsem se těšil. Chtěl jsem si zahrát po boku Jirky Mádla a také vyzkoušet spolupráci s režisérem Robertem Sedláčkem, které ho se prý řada herců vysloveně bojí. Musím říct, že já jsem si natáčení moc užil a myslím, že se nám povedlo udělat zase trochu jinou krimi, než na kterou jsme tu zvyklí,“ říká ke své nejnovější televizní práci usměvavý Štěpán, kterého jsme zastihli v první den jeho prázdnin v glo lounge na festivalu Colours of Ostrava.

A co plánuje oblíbený herec dál? „Tady v Ostravě vlastně začínám konečně svoje prázdniny, byť nebudou dlouhé. Pokračuju na Šumavu, kde to mám rád, odpočinu si v lese nebo na rybách. A pak vyrážíme s mojí manželkou Vlaďkou k moři, aby si také přišla na své,“ upřesňuje Štěpán své plány na léto. Pak už jej ale čeká opět kolotoč pracovních povinnosti – hraní na letní scéně v inscenaci Líbánky na Jadranu a v závěru léta i zkoušení v nové pohádkové komedii Saxana. Jakou roli v oblíbené klasice bude mít, však nechává zatím jako překvapení.

Související články

Další články