Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ferrari není traktor a do pole obilí nepatří! Kdo jsou piloti, kteří rozsekali červeného krasavce z půjčovny?

Policie uvedla, že mladík nenadýchal alkohol a ani nebyl zfetovaný. Za
nehodu může jen rychlost.
Zdroj: Policejní deník
+ Další 2 fotografie
Půjčili si červené Ferrari a vyrazili machrovat za Prahu. Nedaleko obce Chýně je napadlo, že zkontrolují, zda už zraje obilí. Je z toho milionová škoda a nepříjemné otázky, jak vysoká je spoluúčast. Ferrari není ojetá felda, takže kluky z Kladenska čekají výdaje navíc. Jak vysoké budou?

Mladý řidič nezvládl řízení a ve vysoké rychlosti vyjel s vypůjčeným osobním vozem Ferrari mimo silnici, kde porazil několik menších stromů a skončil v poli. Tak zní strohá zpráva Policejního deníku, který kluky nešetřil a hodil je pěkně na web, ať každý vidí borce, co si pletou sporťák s traktorem.

Policisté borcům udělali testy na alkohol a drogy a zjistili, že jsou čistí. Jediné, co je zřejmě v tu chvíli zcela omámilo, byla síla pod kapotou.

Za nehodou je mokrá vozovka, rychlost a nezvládnutí silné káry. Muži, kteří se pohybují kolem kladenského kickboxu, jsou z nejhoršího venku.

Závistivci, kteří si doma leští staré fáčko, si nyní mnou ruce a na internetu v diskuzi spekulují, kolik to piloty bude stát.

Jenže auto je pojištěné a standardem je, že spoluúčast dělá 10 až 20 %. Za pár tisíc jsou z toho tedy venku a historka „Jak jsme orali s Ferrari“ bude časem k nezaplacení. Pokud tedy autopůjčovně nenechají celou kauci, která se u podobných vozů pohybuje kolem 300 tisíc.

Pokud máte chuť nám k nehodě prozradit něco víc, můžete nám to napsat na redakce@extra.cz.

Související články

Další články