Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ferrari bude měnit majitele! Geniální Kazma donutil Leoše Mareše, aby sedl do jiného auta, než je trabant

+ Dalších 7 fotografií
Moderátor Leoš Mareš (41) se vsadil, že bude celý měsíc jezdit jen trabantem. Kdo prý ho uvidí v jiném autě, než je trabant, vyhraje Marešovo luxusní fáro. Ferrari by nyní tedy mělo měnit majitele. Bavič Kazma (32) totiž natočil Leoše v jiném voze. Ve hře je i varianta, že oba pánové se domluvili a dělají si promo na své aktivity.

Sázka zněla jasně. Leoš Mareš prohlásil, že kdo ho uvidí v jiném autě, než je trabant, dostane jeho luxusní bourák. Ferrari by nyní tedy mělo měnit majitele. Kazma totiž Leoše natočil, jak jede v jiném voze.

Kazma na Mareše totiž nastražil hodně vychytanou léčku. A Leoš se nechal nachytat.

Kazma kousek od Marešova domova nafingoval tragickou dopravní nehodu. A Leoš sedl do jiného vozu, protože chtěl pomáhat. Jak celou událost vidí Mareš?

"Celý smysl sázky s trabantem byl - musím jezdit měsíc jen v trabantu, a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest. Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchrannou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem. Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o ferrari prohrál. Já si to nemyslím," píše Mareš.

Leoš tedy svůj luxusní bourák nechce dát. Kazma je ale přesvědčený, že vyhrál. Jak toto dopadne? Ve hře je také varianta, že oba pánové se spolu domluvili a dělají si promo na své pořady.

Související články

Další články