Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Fenomenální trapas v přímém přenose! Reportér dělal omylem rozhovor s mrtvolou. Reakce na videu

Jestli někdo tvrdí, že my, čeští novináři, jsme hyeny, měl by se občas podívat, co ve zprávách pouští zahraniční televize. Reportáž jedné brazilské televize se v tomhle směru obzvlášť vyznamenala. Reportér ztropil totální faux pas za hranicí všeho, když dělal rozhovor s mrtvým mužem, který ležel na ulici. Odpovědi pochopitelně nedostal, tak alespoň zavtipkoval.

Tohle tady ještě nebylo! Reportér s mikrofonem v ruce přispěchal na místo činu jen pár minut poté, co se zde střílelo. Přiběhl ke dvěma mužům spoutaným na zemi a začal jim pokládat otázky. Pak ale došel ke třetímu a stal se neuvěřitelný trapas.

Novinář začal muže schouleného na zemi vyslýchat, jenže odpovědi ne a ne přijít. Bodejť by jo, mladý muž byl totiž mrtvý, píše web tvnoviny.sk. Za normálních okolností by se tenhle trapas dal z reportáže vystřihnout a možná by se pouštěl v krajní nouzi v odlehčeném zpravodajství na Silvestra, to by se ale nesměl stát během přímého přenosu, kdy jde do éteru každá chyba.

Pár vteřin trvalo, než to reportérovi došlo. Pohotový ale příliš nebyl a zachoval se krajně nevhodně, začal totiž o dělání interview s mrtvolou vtipkovat. Na hlavu vedení televize se proto okamžitě snesla lavina kritiky.

Související články

Další články