Před Terezou Maškovou stál v neděli nelehký úkol. Ve finále SuperStar 2018 jí přidělili písničku jedné z největších ikon československé hudební scény Mariky Gombitové (61) Vyznanie.

Mašková přiznala, že ke skladbě přistupovala s velkým respektem a před vystoupením měla strach. Ten se však ukázal jako zcela zbytečný. Stejně jako ve všech předchozích kolech totiž Tereza podala naprosto fenomenální výkon.

Potlesku vestoje se dočkala nejenom od publika, ale i od všech členů poroty. Největší poklonu Tereze vysekl Paľo Habera, který v historii soutěže takovým způsobem snad ještě nikoho nepochválil. Totálně paf byl především z její slovenské výslovnosti. „A ty jsi Slovenka, nebo Češka?“ ptal se v žertu Habera.

Navíc to Tereze nesmírně slušelo, v bílých šatech byla neuvěřitelná kočka. A je to v porovnání s minulostí ohromný posun!

Tereza Mašková potvrdila pozici největší favoritky letošní SuperStar. A fanoušci jsou přesvědčeni, že nakonec skutečně vyhraje. „Pokud to nebude Tereza, nebude mi tahle soutěž dávat už vůbec žádný smysl,“ stojí v jednom ze stovek vzkazů na sociálních sítích.