Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Fenomenální příběh, který hýbe internetem: Tenhle mladík dokazuje, že karma je pěkná mrcha!

Matt si svou pomstu dokonale vychutnal.
Boží mlýny melou někdy pomalu a jindy děsivě rychle. A občas také někoho semelou jak strojek na maso. Čtěte příběh, kterému se směje půlka internetu.

Mladý britský personalista Matt Buckland pracuje v prestižní investiční firmě. Měl domluvený pohovor s mladíkem, který se ve společnosti ucházel o práci.

Cestou do práce se Matt pořádně pohádal s nějakým drzým chlapem v metru. Ve vagonu bylo narváno, hajzlík jeden se tlačil do vozu, šlápl Mattovi na nohu, byl na něj sprostý a nakonec ho poslal do prd*le. Matt doufal, že si náladu vylepší v kanceláři.

A taky vylepšil. Na pracovní pohovor dorazil právě onen týpek z metra. Že džob nedostal, je jasné. Možná kdyby se hlásil na pozici, kde je hlavní pracovní náplní urážet lidi kolem sebe, tak měl flek jistý.

Karma je pěkná mrcha, dožene totiž každého. A chovejte se slušně, vyplatí se to. Alespoň když jdete na pracovní pohovor.

Mohlo by vás zajímat

Další články