Promotéři slibují kvalitní podívanou, kterou mají diváci možnost vidět na vlastní oči už v říjnu. Labutí jezero je klasický balet o čtyřech aktech, který měl premiéru v roce 1872 v Moskvě. Toto dílo je považováno za nejznámější a je také nejhranějším na celém světě. Existuje nespočet verzí. St. Petersburg Ballet Theatre představí tu zcela původní a klasickou.

“Myslíme si, že představení osloví širokou veřejnost bez ohledu na věkové kategorie. Je to klasika, která patří mezi jakési základní kulturní znalosti a pokud by chtěl někdo zajít na balet, Labutí jezero je nejlepší volba. Soubor, který zavítá na podzim do naší země, patří mezi světové špičky, takže není třeba pochybovat o kvalitě představení,” komentuje producent Ing. Fawad Nadri.

Příběh vypráví o princezně Odettě. Zlý čaroděj Rudovous ji promění v labuť, kterou si zamiluje princ a slíbí jí svojí lásku. Princ se ale omylem ožení s dcerou kouzelníka, které byla přičarována podoba právě Odetty. Příběh baví a fascinuje celé generace napříč všemi kontinenty. Délka představení je 140 minut včetně přestávky. Vstupenky jsou nyní v prodeji v síti TICKET ART a TICKET PORTAL.

Termíny vystoupení:

2.10.2017 – BRNO, Hala Vodova (16:00 a 20:00) 3.10.2017 – OSTRAVA, Gong (16:00 a 20:00) 4.10.2017 – PRAHA, Divadlo Hybernia (16:00 a 20:00)