Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Fenomenální herec Radoslav Brzobohatý by dnes oslavil své 85. narozeniny: Připomeňme si jeho poslední roli v seriálu Ulice

+ Další fotografie
Den před svými 80. narozeninami zemřel náhle herec Radoslav Brzobohatý, který vytvořil role ve filmech jako Všichni dobří rodáci, Sněženky a machři, Ucho, Pěnička a Paraplíčko. Objevil se také v seriálech 30 případů majora Zemana, F. L. Věk nebo Ulice. Byl také provozovatel vlastního divadla.

Včera to bylo přesně pět let od smrti fenomenálního herce Radoslava Brzobohatého. Ten by dnes oslavil své pětaosmdesáté narozeniny. Herci praskla aorta a pak šlo už vše ráz na ráz. Zemřel tak den před svými jubilejními, osmdesátými narozeninami.

Za svého života ztvárnil desítky rolí, které se staly legendárními. Všichni jeho diváci a fanoušci si Radoslava Brzobohatého budou jistě pamatovat třeba z nádherné pohádky Princ a Večernice, komediálního filmu Sněženky a machři nebo Pěnička a Paraplíčko.

Jedna z jeho posledních rolí byla v nekonečném seriálu Ulice, kde si zahrál charismatického a dobrosrdečného Václava Krále. Tahle role byla Brzobohatému šitá na míru. V seriálu vystupoval jako ředitel Království hraček.

Přesně takového šéfa by si přál každý z vás. Přísný, puntičkářský, ale zároveň člověk se srdcem na pravém místě. Škoda že herec odešel na dnešní dobu v docela nízkém věku. Selhalo mu srdce stejně jako jeho postavě ze seriálu Ulice.

Související články

Další články