Úžasná Hanka Holišová se rozpovídala pro portál Blesk.cz, kde odpovídala i na ty nejzvědavější dotazy. Pokud vás tedy zajímá, co momentálně herečku naplňuje a jestli u ní začaly odbíjet mateřské hodiny, čtěte dál.

Momentálně Hanka působí v mnoha projektech. Natáčí v seriálu Ulice, soutěží v show Tvoje tvář má známý hlas nebo třeba působí v novém muzikálu Ať žijí duchové. Toto tempo si může dovolit jen díky tomu, že jí kolegové v divadle pomáhají a její role se dají alternovat. Příprava dílů Tváře totiž byla skutečně časově náročná.

To, že se Hanka divákům ukazuje neustále v nových rolích, považuje za velkou výhru. Změna ji naplňuje a je ráda, že si tak zkusí mnoho rolí. Jediné, co ještě Hanka nehrála, jsou babičky, ovšem na to ještě tahle nádherná herečka nemá zdaleka věk.

Účinkování v Tváři pro Hanku znamenal velký zápřah, což ji samozřejmě fyzicky i psychicky vyčerpávalo. Herečka ovšem tvrdí, že pokud děláte to, co vás baví, únava se dá vydržet a vám tak zbude jen příjemný pocit z odvedené práce. Na každé vystoupení Tváře se musela Hanka připravovat i doma ve svém volném čase, jinak by to prý ani nešlo.

Tento kolotoč se podepsal i na hereččině váze. Nejvíce fyzicky náročné pro ni zatím bylo vystoupení Beyoncé. Na otázku, kolik zhubla, ovšem Hanka neznala odpověď. Váhu neřeší, a tak si ji pravidelně nekontroluje. Cítí se ale dobře a aspoň si teď může více dopřávat.

Rodina i partner Hanku po celou dobu natáčení Tváře podporovali, což pro ni bylo velice důležité. Na otázku týkající se Hančiných biologických hodin přišla opravdu zvláštní odpověď. Herečka tyto věci neřeší. Věří v osud a řídí se intuicí. Jinak řečeno, co se má stát, to se stane a nemá smysl něco lámat přes koleno. Uvidíme tedy, jestli si Hanka splní roli matky i v soukromém životě.