Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle není panenka, ale Honza z Brna: Za plastiky jsem utratil půl milionu, ale v orientaci mám jasno, říká

+ Dalších 6 fotografií
Honzu Šimšu patrně zatím nelze zařadit do skupiny známé české osobnosti, ale nelze mu upřít fakt, že pomocí sociálních sítí se v poslední době čím dál tím více dostává do povědomí lidí, a to hlavně kvůli svému extravagantnímu a nezvyklému vzhledu. Honza sice může působit jako bizarní týpek se zálibou v přehnaných plastických operacích, na druhou stranu má o svém životě jasné představy a moc dobře ví, čeho chce dosáhnout a kam se ubírat.

Zatímco ve světě je úplně běžné, že lidé vyhledávají a podstupují extrémní proměny, v Česku na něco takového nejsou lidé zvyklí a donedávna se s něčím takovým patrně ještě nesetkali. Průkopníkem v tomto oboru je v Česku jednoznačně Honza Šimša z Brna, který se stylizuje do panenky Bratz.

Z mého pohledu jsem stále obyčejný, trošku odlišně vypadající borec z Brna. Já jsem začal před několika lety podnikat v technologiích. Děláme emisní technologie. V poslední době se soustředím hlavně na svoji značku. Vyrábím kožichy, prodávám řasy. Myslím si, že v současné době mě ještě moje značka neuživí, ale je to něco, čeho bych chtěl do budoucna docílit,“ rozpovídal se v rozhovoru pro eXtra.cz Honza.

Zhruba někdy do roku 2017 byl Honza úplně „normální“, nijak nevyčnívající kluk z davu, kterého byste si patrně nevšimli. „Někdy od dvanácti let se mi takové věci začaly líbit a zjišťoval jsem, že je pro mě důležitý můj život, a ne to, co si myslí ostatní. Samozřejmě že ze začátku to bylo pro mě velmi těžké vzít si na sebe kožich, styděl jsem se. Odjakživa se mi ale líbily řasy, dlouhé vlasy,“ pokračuje.

Honza zároveň přiznává, že je to zhruba rok a půl, kdy se odvážil vzít si na sebe podpatky a kožich. „Hrozně jsem se styděl. Nebyl to dobrý pocit. Byl jsem spokojený sám se sebou, ale každá ta proměna byl proces, kdy jsem se s tím musel já sám sžít.“

Reakce okolí mnohdy pro Honzu byly velmi nepříjemné a častokrát musel čelit hejtům zejména na sociálních sítích. „Na začátku to bylo extrémně ostré. Když jde kluk v kožichu po ulici, tak holt zejména reakce mužů byla velmi špatná. Nyní se celkově ten styl usadil do sebe, takže buď lidi na ulici na mě mluví kladně, a nebo vůbec, což je ta lepší varianta,“ říká s úsměvem Honza, který dodává, že se svojí extravagantní vizáží do práce nechodí.

Co se týče plastických operací a vylepšení v obličeji, tak jenom za ně Honza utratil zhruba půl milionu korun a zdaleka není u konce. „Mám dvě plastické operace. První je pusa, kdy jsem se nechal dvakrát řezat. Mám spoustu výplní. Neznám snad nikoho, kdo má víc. Jedná se o lícní kosti, nosoretky, botox atd. Zvažuji zásadní plastickou operaci, ale nerad bych to ještě dál rozváděl.

Velkou otázkou bylo v případě Honzy i to, jaká je vlastně jeho orientace. A jak se zdá, zatímco lidé v tom jasno nemají, tak extravagantní Honza z Brna ano. „Jsem na ženy. Já už si nemohu vybrat holku a jít za ní. Většinou to je naopak, že se holkám zalíbím a ony na mě zareagují. Já si to nemůžu dovolit jít za holkou a sbalit ji,“ dodává.

Na celý rozhovor, ve kterém se Honza Šimša rozpovídal nejenom o Jessice Alves, se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články