Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Feng-šuej: Vše, co jste nevěděli a báli se optat!

Co všechno víte o feng-šuej?
+ Další fotografie
Co všechno víte o feng-šuej? Jde o 1000 let starý životní styl, který je známý po celém světě a který k nám dorazil až z daleké Číny. Pokud máte tedy pocit, že váš život potřebuje uklidit a nastavit na nová pravidla, bude feng-šuej tou správnou volbou právě pro vás.

Pokud ještě nevíte, co je feng-šuej a nepropadli jste tomuto naprosto dokonalému životnímu stylu a uznávané filozofii, je na čase vás zasvětit. Feng-šuej lze tedy chápat jako alternativní terapii nebo odvětví esoteriky, protože jedním z pilířů této nauky je čínská astrologie. Zjednodušeně řečeno se feng-šuej zabývá vztahem člověka v životním prostoru a čase.

Pojďme se tedy podívat na tuto filozofii trochu zblízka. Feng-šuej se opírá o tok čchi, ta je všudypřítomná a jejím zdrojem je neustálá přeměna energie jing a jang. Tato energie má na svědomí naše zdraví a kvalitu života, a právě proto je potřeba na této energii pracovat. Feng-šuej nám tedy podá pomocnou ruku v momentě, kdy chceme zlepšit nebo podpořit situaci v oblasti zdraví, blaha a spokojenosti.

Tento životní styl můžete chápat buď v komplexním pojetí, jako systém principů a pravidel, nebo si ho můžete poupravit pro sebe samotné a použít ho v jakémkoli prostoru. Většina z nás se s feng-šuej nejčastěji setkala při zařizování bydlení, kdy jste se snažili rozmístit jednotlivé kusy nábytku správně po pokoji, zvolit vhodné barvy a naaranžovat rostliny. Nejen o tom však feng-šuej je.

Pokud tedy propadnete této filozofii, dosáhnete zdraví, odstraníte škodlivou energii ze svého domu a zlepší se vám rodinné vztahy. Budujte tedy domov harmonicky a přátelsky, jedině tak můžete dosáhnout spokojenosti.

Mějte na paměti, že povědomí o této životní terapii vás může přivést na spokojenější a šťastnější vlnu života. Pokud si zamilujete feng-šuej, buďte si jistí, že jde o lásku na celý život, která se promítne v každé oblasti.

Mohlo by vás zajímat

Další články