Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Felixova milenka je členkou záhadné esoterické sekty! Dáda má strach z tajemných sil!

Tenhle trojúhelník bude ještě legrace.
+ Další 4 fotografie
Pozor, tohle není legrace. Tohle je vážná věc. Kolem Dády a Felixe krouží nadpozemské síly! Duchové, záhady, tajná moc a kabalistické učení! Felixova milenka Lucie Gelemová je členkou tajné lóže OLDM. A její členové se pořádně zlobí.

Felix je v moci své milenky Lucie více, než si myslel! Lucie Gelemová je totiž členkou hodně záhadné sektičky, která stojí na základech kabalistického učení. Pokud zadáte do vyhledavače OLDM.cz, tak vám vypadne hodně obskurní svět.

A pozor, tahle sektička se své členky hodně rázně zastala. Tohle stojí v jejím prohlášení: „Lóže OLDM se stala součástí mediálního dění v kauze Lucie Gelemové. Uznáváme, že Lucie je velmi silnou spirituální osobností. Toho si povšimne každý, kdo se s ní setká, a mnoho lidí to okamžitě zaujme. Nicméně až dosud Lucie nepožádala naši společnost o žádnou faktickou pomoc, a to ani v duchovní sféře, ani té hrubo hmotné. Naše okultní společnost EVE se však celou věcí začne v příštím týdnu zabývat, a vzejde-li ze strany Lucie nějaká žádost nebo uznáme-li sami, že je to nezbytné, využijeme všechny své znalosti a dovednosti k ochraně svého čestného člena! Lucie je pro nás klíčovým prvkem jako umělec, tak i jako silné spirituální médium. Rádi bychom upozornili, že OLDM není žádnou skupinkou potrhlých dětí! Naši členové jsou vrcholoví manažeři největších společností, bankéři, umělci. Máme ve svých řadách jedince studované na rabínských školách i IT odborníky na prediktivní analýzy. Mnoho lidí přichází jen za uměním a abstraktním vyjádřením, mnoho si jen popovídat. Máme však řadu členů, kteří přišli za jasnou okultní činností nebo s projekty, které mají obrovské dopady na emanaci Universa v našem světě. Věříme v čistou spravedlnost a v to, že kauza Lucie nepřeroste do větších rozměrů, kde bychom se museli zásadně angažovat.“

Pěkně se tu v redakci smějeme, že Felix si do postele přitáhl „silné spirituální médium“. Dosud jsme si mysleli, že mu jde hlavně o tělo. Ale on je v moci tajných sil. Chudák.

Problémy ale čekají i Dádu. „Rádi bychom upozornili, že OLDM není žádnou skupinkou potrhlých dětí! Naši členové jsou vrcholoví manažeři největších společností, bankéři, umělci,“ tak zní děsivá výhružka.

Kdyby to byly malé děti, tak na ně Dáda vytáhne svou žížalu, kterou chytila na pasece. Když ale v OLDM nejsou malé děti, ale bankéři a umělci, bude muset Dáda vytáhnout něco jiného.

Co vytáhne Dáda? Co ukáže Felix? Je žížala had? Nebo je to červ? Je Felix červ? Nebo spíše had? Lze přeložit zkratku OLDM jako Oblíbené Lesbičky Dávají Med? A co na to Guru Jára?

Samé nepříjemné otázky! Kauzu Felix a tajemství zlatého saxofonu budeme i nadále sledovat, teprve nyní nás to totiž začalo bavit.

Mohlo by vás zajímat

Další články