Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Felixi Slováčkovi po návratu k Dádě spadl hřebínek: Lucie Gelemová je pro mě mrtvá, hlásá

Felix Slováček nepopřel, že se s Lucií Gelemovou rozešel.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Felix Slováček se po sedmi dlouhých letech oficiálně vrátil ke své manželce Dádě Patrasové. Jejich láska přetrvává, jako by k žádnému odloučení nikdy nedošlo. Roky strávené bez sebe si nyní dvojice poctivě vynahrazuje. A jak to má známý hudebník se svou bývalou partnerkou Lucií Gelemovou? “Je pro mě mrtvá,” prozradil Felix v rozhovoru pro eXtra.cz.

Felix Slováček se po dlouhých sedmi letech vrátil zpět ke své zákonité manželce Dagmar Patrasové. Staré křivdy hodili za hlavu a společné chvíle si užívají, jako by k žádnému odloučení nedošlo. S Dádou, která právě slaví 66. narozeniny, momentálně žijí ve své vile na Vinohradech a i jejich soužití je jako kdysi. “Jako kdyby ta delší doba nebyla, je to jako dřív,” prozradil Felix.

Roků strávených bez sebe nelitují. “Každý z nás měl nějaké zážitky a staral se o to, aby nemusel ničeho litovat.”

K velkému návratu lásky svých rodičů se vyjádřila i jejich dcera Anička. "Není to náš život. My nežijeme s jejich protějškama a neprotějškama. Nám jde hlavně o to, aby byli oba dva zdraví a v pořádku. S kým budou, to nám je jedno," sdělila.

Felix Slováček: Gelemová je pro mě mrtvá

O své bývalé partnerce, výtvarnici Lucii Gelemové, kvůli které Dádu opustil, se Felix bavit nechce. “Pro mě je mrtvá!” prozradil pro eXtra.cz hudebník.
Zdá se, že Lucie je pro něj naprostou minulostí a jejich rozchod Felix považuje za definitivní.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy