Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Felixi, o tahle prsa přijdeš! Dáda byla ultra sexy holka a pořád má co nabídnout!

Dáda byla velmi krásná žena. Věk nezastavíš, ale stále má co
nabídnout.
+ Další 3 fotografie
Felix Slováček (72) se rozhodl, že vymění Dádu Patrasovou (59) za služby výtvarnice Lucie Gelemové (32). Pravda, Patrasové už není dvacet let a věk prostě nezastavíš. Na straně druhé je potřeba zdůraznit, že jeden čas patřila k TOP erotickým symbolům v tehdejším Československu.

Dádu Patrasovou režiséři milovali. Nejen že měla erotickou jiskru v očích, ale nedělalo jí žádné problémy svlékat se před kamerou.

Psal se rok 1983 a režisér Jindřich Polák právě dokončil legendární český sci-fi seriál Návštěvníci. Ačkoliv film byl určen hlavně pro mládež, Polák se nebál ani nahoty.

Vznikly tak záběry, nad kterými poskočí srdíčko a hormony i po letech. Patrasová s pleškou na hlavě a mokrou blůzkou patří prostě ke zlatému fondu české kinematografie.

Nutno podotknout, že její vnady neobdivoval jen Felix Slováček. Dádu do postele dostal i režisér Ladislav Smoljak či hudebník Michael Kocáb.

Otázkou je, zda ji ještě do postele někdy dostane Felix. S Dádou jsme mluvili a rezignovaně rozhodně nevypadá. Spíš je pořádně vytočená a nehodlá nevěru jen tak lehce odpouštět.

Mohlo by vás zajímat

Další články