Na Felixovi bylo vidět, že ho vztah s malířkou Lucií Gelemovou hodně naplňuje. Po prohýřených nocích sice vypadal hodně unaveně, ale když se dopoledne prospal, tak večer byl zase ve formě a mohl se náruživé milence naplno věnovat.

Nyní ale Felix Slováček ohlásil, že s milenkou končí a že Dádu zve na dovolenou do Chorvatska.

Felix uvedl, že se rozvádět rozhodně nebude. Že je spokojený v rodinném životě s Dádulkou. Kdyby prý o rozvod požádala Dáda, tak jí to Felix bude ze všech sil rozmlouvat.

„Od začátku jsem věděl, že jsem ženatý, a nemíním na tom nic měnit. Navíc je to rozumná holka, je jí 32, určitě chce manžela a děti,“ řekl o Gelemové Slováček v rozhovoru pro Blesk a dodal, že s mladou kočkou se už nebude vodit za ručičku a že Dádě jako omluvu koupil kytku.

Takže Felixi, chápeme, že sis užil, teď už milenka dělá problémy a pro starého kance bude nejlepší, když zaleze do tradičního, roky prověřeného brlohu.

Když se na celou věc podíváme očima seschlého seniora, tak si myslíme, že Felix dělá obrovskou chybu.

Říká se, že když do pekla, tak alespoň na dobrém koni. A Gelemová byla opravdu luxusní klisnička.

Navíc pořád existovala určitá naděje, že kdyby si zubatá pro staříka přišla přímo při koitu s mladou samičkou, mohl se Felix ještě jednou podívat na titulky nejsledovanějších bulvárních deníků v zemi. Takhle ho už čeká jen to Chorvatsko