Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Felixi, kašli na milenky! Koukej, jakou máš doma kost. 7 nejvíc sexy fotek Dády Patrasové

Na vrcholu své slávy byla Dáda pořádný kus ženské.
+ Další 4 fotografie
Ten Felix Slováček si nedá pokoj. Opět se tulil k mladší krásce a zapomněl, že doma na něj čeká manželka Dáda, to mu na vyhlášení Golfisty roku opravdu nevadilo. Jenže by si hudebník měl vzpomenout, jak mu herečku každý záviděl. Své dokonalé tělo ráda vystavovala a díky tomu si podmanila tisíce mužských srdcí. Jen se podívejte na fotky nabité erotikou a vášní.

Bývala to ale kočka. Tělo měla dokonalé, poprsí pevné a pohlednou tvářičku. Na to také Dáda Patrasová (59) ulovila svého hudebníka Felixe Slováčka (72), se kterým má dvě děti. Jenže zdá se, že muzikant na to už dávno zapomněl a motá se kolem čím dál mladších krásek, kterým dělá dobře přítomnost movitého dědy.

Přitom když by se podíval na scény třeba z filmu Vrchní, prchni! či seriálu Návštěvníci, tak by se nad sebou zamyslel a uvědomil si, jakou fešnou ženskou i přes svůj věk doma má. Jenže zdá se, že to už bohužel Felixovi nic neříká. Radši by si dal mladší masíčko.

Ale aspoň vy se podívejte na 7 nejerotičtějších fotek z filmů, kde se Dáda nebála svléknout a celému národu ukázat, že je to baba k nakousnutí. Tělo by jí mohly závidět i o dvě generace mladší kolegyně.

Mohlo by vás zajímat

Další články