Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Felix utekl před koronavirem, Dádu nechal v Praze: S milenkou si užívá na chatě

Zdroj: Se souhlasem Lucie Gelemové a Dády Patrasové
+ Dalších 19 fotografií
koronavirus
Opatření proti koronaviru dělají i celebrity. Felix Slováček (76) se svou milenkou Lucií Gelemovou (37) prchl z Prahy na chatu v jižních Čechách. Jeden by čekal, že z metropole, která má nejvíc infikovaných, odveze i manželku Dádu Patrasovou (63). Královna dětských srdcí ale zůstala v epicentru české nákazy!

Felix Slováček vzal nohy na ramena a od pátku tráví čas s milenkou Lucií Gelemovou na chatě. "Přemístili jsme se do jižních Čech. Ideální místo k pobytu nejen v dnešní době. Krásné lesy, louky, rybníky, čistý vzduch," hlásila s úsměvem o víc než polovinu mladší malířka.

Prahu ale neopustila saxofonistova manželka Dáda Patrasová (63). Alespoň to vyplývá z jejího profilu na sociální síti Instagram. "Spolu to zvládneme!" vzkázala královna dětských srdcí u fotky s duhovým deštníkem.

Maluji a miluji

Patrasová před nedávnem tvrdila, že manželství se Slováčkem je stále plnohodnotné. Těžko říct, ale tahle situace jejím slovům příliš nenahrává.

Gelemová si pobyt v přírodě s Felixem vysloveně užívá. "Na chalupě je ten nejkrásnější ateliér," prohlásila umělkyně. "Maluji a miluji," rozplývala se u fotky s plátnem a Slováčkem hrajícím na klarinet.

Tak uvidíme, třeba k sobě Dádu nakonec také pozvou.

Související články

Další články