Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Felix Slováček v obležení žen: Dáda řešila kocovinu, mlsný saxofonista si užíval

+ Dalších 6 fotografií
milovník

Milovník společenských událostí Felix Slováček (79) má za sebou další vydařenou party. Jeho narozeninová oslava se nesla v duchu krásných dívek a žen. Svou manželku Dádu Patrasovou (66) tentokrát nechal známý muzikant doma, a tak si svůj velký večer užil snad dokonce lépe než za svobodna. Extra.cz bylo u toho.

Z náruče do náruče

Novopečený devětasedmdesátník Felix Slováček si svou velkolepou narozeninovou oslavu patřičně užíval, a to zejména díky hojné účasti dam, které přišly svému oblíbenci pogratulovat. Každou chvilku se kolem něj točila jiná žena a slavný saxofonista šel doslova z jedné otevřené náruče do druhé.

Felix, který rozhodně nijak neskrývá, že je v přítomnosti něžného pohlaví jako ryba ve vodě, ukázal, že věk je opravdu jen číslo. Proměnil se ve lva salónů a polibků žen rozmanitých věkových kategorií ušetřen rozhodně nezůstal. Felix si tentokrát opravdu mohl dovolit vyhodit z kopýtka úplně jako za svobodna, jeho manželka Dáda Patrasová totiž měla na oslavu zákaz vstupu.

Dádu nechal doma

"Domluvili jsme se, že bude lepší, když nepřijde," prozradil hudebník eXtra.cz. Na vině je zřejmě autonehoda, kterou královna dětských srdcí nejenže zavinila, ale následně policistům odmítla podrobit se dechové zkoušce. To Felixe oprávněně naštvalo a rozhodl se udělat rázná opatření a narozeninový večer si užít bez dalších případných excesů.

"Všichni lidi, kteří sem přišli, mě mají rádi, a já si to velice užívám. V mém věku už se má slavit všechno, takže kdykoli bude příležitost, bude se slavit ve velkém," usmíval se spokojeně Felix pro Super.cz.

Z Felixova chování bylo patrné, že mu Dádina nepřítomnost rozhodně žádné problémy nedělá, a na to, jestli se bude jeho choť doma užírat žárlivostí, nijak nedbal. Naopak v obležení krásek zvláště mladších ročníků se Slováček cítil jako v ráji. Narozeninovou oslavu si nenechala ujít Anife Vyskočilová nebo Alex Mynářová, která přišla v doprovodu českého hudebního producenta Františka Janečka (77).

Mezi dámami, které se dostavily na oslavu pověstného svůdníka, svou osobností jednoznačně vynikala ikona českého filmu herečka Jiřina Bohdalová (91), která si společenskou událost náležitě užívala a oslavence zlíbala, jak se sluší a patří. Vzhledem k tomu, že počet žen na večírku možná dokonce převyšoval počet pozvaných pánů, oslavil Felix Slováček své poslední "sedmičkové" narozeniny opravdu se vší parádou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy