Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Felix Slováček slaví 77: S milenkou je stále na chatě! Video, které Patrasovou nepotěší

+ Dalších 25 fotografií
gratulujeme
Felix Slováček (77) slaví narozeniny a sedmasedmdesát svíček podle všeho sfoukne na chatě v jižních Čechách. Právě tam totiž tento týden vzniklo video, na kterém skotačí saxofonistka Lucie Gelemová (37) v odvážném oblečení. Při pohledu na tyhle záběry se úsměv na rtech Dády Patrasové (64) určitě neobjeví!

Slováček, který dnes slaví 77. narozeniny, je na venkově se svou láskou Lucií Gelemovou už od března. Původně tam utekli před koronavirem, po dvou měsících od vypuknutí epidemie se však zdá, že je do Prahy nic moc netáhne.

Protikoronavirová opatření se totiž postupně rozvolňují a Česko se vrací k normálnímu způsobu života. Felixovi s Lucií ale zřejmě jihočeská příroda a vzduch dělají tak dobře, že se jim po stověžaté moc nestýská.

Gelemová je špičková kuchařka, takže nemůže být pochyb, že Slováček dostane k sedmasedmdesátinám vynikající dort.

Skákání na louce

Ještě před oslavou spolu dvojice skotačila na louce, saxofonistova milenka se snažila o přemety a oba se u toho nasmáli. "Už můžeš," instruoval Slováček přítelkyni v krátkém tílku a titěrných šortkách. "Super," pochválil ji po malé chvíli.

Jisté je, že z těchto záběrů nebude mít radost Dáda Patrasová Slováčkova manželka byla po celou koronavirovou krizi v Praze a čeká, až začne rekonstrukce jejich vily na Vinohradech.

Související články

Další články