Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Felix Slováček o obnažování své manželky Dády: Na tohle jsem se díval 37 let

Felix tvrdí, že mu tělo Dády nechybí. Ale…
+ Dalších 15 fotografií
Idol dětských srdcí Dáda Patrasová (61) vytasila svůj obří hrudník v Itálii, když se snímky jen v plavkách pochlubila na Instagramu a vyslala tak na dálku svému nevěrnému manželovi vzkaz: Felixi, o tenhle hrudník jsi přišel! Nejenže Dáda sklízí na internetu chválu, ale hlavně zaskočila svého manžela! Redakce eXtra.cz hudebníka oslovila, co říká na parádní figuru své jednašedesátileté manželky. A z jeho slov bylo znát, že ho mrzí, že už si nemůže "sáhnout"...

Dáda si užívá zaslouženou dovolenou, na kterou ji pozval její italský přítel Vito (48). Užívá slunce a šumění moře v krásné Kalábrii a na Instagramu se pochlubila, jak si vychutnává romantické dny po boku charismatické­ho Itala.

Jen v plavkách předvedla parádní figuru a obří ňadra, která zrychlí tep nejednomu jejímu obdivovateli. Možná to lze jistým úhlem pohledu brát jako vzkaz pro svého nevěrného manžela ve smyslu: Když ty si užíváš s Gelemovou, já si zašpásuji s Italem. Oslovili jsme Felixe Slováčka, co na snímky své manželky říká. „No… Nesleduji její italský výlet. A co mám říct na její prsa? Na to jsem se sedmatřicet let díval. Je mi to vlastně jedno,“ prozradil eXtra.cz Felix a bylo z jeho hlasu znát, že je lehce podrážděný, když přišlo na téma Dáda a její mohutná ňadra.

Felix sice randí s mladší výtvarnicí Lucií Gelemovou, a tak by mu to svým způsobem mohlo být jedno, ale nejspíš sám moc dobře jako starý kanec ví, že se Gelemové hrudníček s tím obřím Dády nedá rozhodně srovnávat!

Mohlo by vás zajímat

Další články