Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Felix Slováček o návratu k rodině: Jsme spolu, je nám fajn, Dáda chlastá, já pracuju

Celá rodina spokojeně pohromadě.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
POSUN

Ještě na podzim byl mezi čtveřicí umělců velký klín jménem Lucie Gelemová (39), po prosincových událostech a definitivním rozchodu Felixe Slováčka (78) s ní ale jako by se jeho rodinka opět vrátila do starých kolejí. Slováček to prozradil eXtra.cz. Dagmar Patrasová (66) září spokojeností, že se definitivně zbavila sokyně, a smutní rozhodně nejsou ani jejich společní dospělí potomci Anička Slováčková (26) a Felix Slováček junior (38).

Dagmar Patrasová: Omládla

Ukázalo se to na křtu posledního cédéčka saxofonisty Felixe Slováčka, který proběhl v restauraci na Střeleckém ostrově naproti Národnímu divadlu. Křtila se ale nejen deska Nádherná láska, ale slavily se i narozeniny královny dětských srdcí Dagmar Patrasové.

Ta vypadala výborně a bylo znát, že si na mimořádném večeru pro svou rodinu dala pořádně záležet. Házela úsměvy na všechny strany a potěšilo ji i 66 růží od manžela.

„Jsem klasický chlap, takže dárky většinou řeším na poslední chvíli,“ přiznal eXtra.cz Felix.

Lucie Gelemová: Jako by neexistovala

Prozradil nám také, jak to pět měsíců po návratu domů v jejich vile vypadá. „Je to vlastně stejné, jako kdyby nikdy žádná ta paní výtvarnice nebyla. Jsme spolu, je nám fajn. Dáda chlastá, já pracuju,“ přiznal Felix, ale zdůrazňuje, že své paní nechce nijak ubližovat. Hlavně prý, když je klid.

Kmotry cédéčka byli i syn a dcera. O Aničce Slováčkové a Felixi Slováčkovi juniorovi řada lidí dlouho spekulovala, že se musí za předchozí slovní bitky svých rodičů stydět, ale asi to nebude nic tak vážného, když se na slavnostní události všichni k sobě hezky měli.

Není to náš život. My nežijeme s jejich protějškama a neprotějškama. Nám jde hlavně o to, aby byli oba dva zdraví a v pořádku. S kým budou, to nám je jedno, řekla nám Anička.

Rodinu si ostatně nikdo nevybírá a člověk by měl být rád a také smířený s tím, co mu bylo dopřáno, že…

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy