Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Felix Slováček o Bartošové: Ivetu se Sepéšim jsem do Prahy přivezl já, začátky byly hezké

Felix Slováček se rozpovídal o Ivetě Bartošové.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Tomáš Martínek/Herminapress
+ Dalších 10 fotografií
Rozhovor

Saxofonista Felix Slováček (80) v rámci 10. výročí odchodu Ivety Bartošové z tohoto světa zavzpomínal na dobu, kdy zpěvačku společně s Petrem Sepéšim přivezl do Prahy. Zároveň se hudebník v rozhovoru pro eXtra.cz zmínil o její čisté duši a prozradil svou nejhezčí vzpomínku na zpěvačku.

Letos je tomu 10 let, co navždy odešla zpěvačka Iveta Bartošová. V rámci tohoto významného výročí se o ní rozpovídala většina celebrit včetně saxofonisty Felixe Slováčka, který sehrál v jejím životě dost zásadní roli.


"Ivetu Bartošovu a Petra Sepéšiho jsem s panem Vaculíkem přivezl do Prahy a v Československém rozhlasu, to jsem tenkrát dělal ještě dirigenta Big Bandu, jsme jim natočili první LPíčko, které se jmenovalo Knoflíky lásky.​ Takže ty největší hity, co Iveta zpívala, jsme připravili právě s Pavlem Vaculíkem," zavzpomínal Felix Slováček, který spolupracoval s Ivetou jen v jejích začátcích, pro eXtra.cz.

Vzpomínky na Ivetu i poslední setkání

"Pak kolem ní začali kroužit všichni možní rádoby manažeři, tak to jsme pak už s Pavlem nezvládli, pak jsme ji pustili. Ale ten začátek, kdy jsme ji přivezli z nějakého jihlavského festivalu, tak to jsme byli my," svěřil se muzikant, který zapátral v paměti a vyzdvihl tu nejhezčí vzpomínku, která ho napadla.

"V té době, kdy žil ještě Petr Sepéši, tak to bylo hezké, protože spolu chodívali k nám. Povídali si s Dádou, Pavlem i s paní Vaculíkovou. Byli mladí, vůbec nevěděli co a jak, my jsme jim dávali takové zkušené rady a úplně poslední setkání s Ivetou, to bylo, když jsem ji připravoval koncert někdy v lednu toho roku, kdy to nakonec špatně dopadlo. Jenže ta televize, která to měla sponzorovat, tak zkrachovala a koncert nakonec nebyl. Pak už jsem ji neviděl," prohlásil smutně Slováček.

Doporučené video s Felixem Slováčkem.


Felix Slováček má hodně nabitý program. Díky své práci hodně cestuje. Naposledy byl ve Španělsku, kde si to prý moc užil. Nicméně málokdy se stane, že má osobní volno. Co dělá, když má čas sám pro sebe? "No honím ženský," zasmál se Felix, který je už léta v manželství s herečkou Dagmar Patrasovou.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy