Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Felix Slováček ml. o synech a nové práci: Felix i Rafael mi dělají velkou radost

Felix Slováček ml. také prozradil, že má novou práci.
Zdroj: profimedia
rozhovor

Saxofonista a klarinetista Felix Slováček ml. (37) v rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o synech, kteří své rodinné geny nezapřou. Jaké rady do života od tatínka dostávají? Dále Felix promluvil i o nové práci, která jej nyní kromě koncertování naplňuje. 

Muzikant a učitel Felix Slováček ml. má dva syny z přechozích vztahů, a to staršího Felixe a mladšího Rafaela, kterým žilami proudí umělecká krev nejen jejich rodičů, ale také prarodičů, a to dědečka Felixe Slováčka a babičky Dády Patrasové. V rozhovoru pro eXtra.cz Felix Slováčkek ml. prozradil, zda si myslí, že půjdou jeho synové v rodinných šlépějích.

Ze synů mám velkou radost

"Starší hraje na klavír a projevil zájem i o klarinet. Oba mají skvělý hudební sluch, což jde třeba poznat, když si zpívají, protože zpívají skutečně čistě, z čehož mám velkou radost." Své syny v jejich cestě podpoří, ovšem ta umělecká je značně těžší než jiné profese.

"V jakékoliv cestě, kterou budou chtít jít a bude je bavit, je podpořím. Ovšem ale neustále říkám, že pokud chtějí skutečně jít tímto směrem, tak musí na ty nástroje cvičit, jinak zkrátka dobří nebudou," uvedl.

Očkovaný už dávno jsem, i kvůli nové práci

Felix Slováček ml. trávil většinu koronavirového lockdownu se svou rodinou na chalupě, kterou si díky hromadě času zvelebili dle svého gusta, přesto Felix doufá, že další lockdown již nenastane.
"Já doufám, že další lockdown nenastane, ty možnosti nejsou neomezené. Když jsme jako stát víceméně proočkovaní, tak by to snad znovu nemuselo nastat, i když je pravda, že jsem teď slyšel, že se lidé nechtějí očkovat, tak je to těžké posoudit, je to zmatek," dodal s tím, že i on sám již očkování podstoupil, i kvůli nové práci.

"Já jsem očkovaný, začal jsem pracovat na základní umělecké škole jako učitel, takže bychom očkovaní být měli. Navíc dost cestuji a rád, mám v zahraničí i koncerty, tak jsem se nechal očkovat i z tohoto důvodu."


Související články

Další články

Nejnovější kauzy