Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Felix Slováček má v nemocnici důvod k radosti: Erotiku mám dovolenou, jásá

Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
zdraví

Saxofonista Felix Slováček (78) byl převezen do písecké nemocnice s podezřením na mozkovou příhodu. Okamžitou pomocí pro něj byla exmilenka Lucie Gelemová (38), se kterou daný den mířil na chalupu. Pro deník Super.cz prozradil, jak se aktuálně cítí, ale také prozradil - a možná si i oddechl - že mu zdravotníci nezakazují techtle mechtle.  

"Je mi výborně, brzy by mě měli propustit," prozradil pro Super.cz saxofonista Felix Slováček, jenž je v nemocnici již od pátku.

Také prozradil, že se již cítí dobře, a tak jej snad brzy z nemocnice propustí. Jaké konkrétní komplikace ho postihly, zatím netuší. "Čekám teprve na vizitu. Předpokládám, že se to dozvím v propouštěcí zprávě. Důležité ale je, že se cítím dobře," řekl Slováček.

Erotiku mám dovolenou

"Pan doktor mi říkal, že jsem v pořádku. Prý si mohu jít i zahrát tenis a dokonce mám dovolenou i erotiku," uvedl úsměvně s tím, že zrušil pouze pár pracovních povinností. Koncerty, které se uskuteční již tento týden, rušit nebude.

"Měl bych mít ve středu vystoupení v Mohelnici. To, co jsem měl naplánované, všechno bude. Nic z toho neodpadlo. Jen dnes jsem měl jít do fanklubu Karla Gotta, což jsem musel odvolat."

V nemocnici Felixe navštívila nejstarší dcera René a také exmilenka Lucie Gelemová. "Chtěla za mnou přijet Anička s Felixem, ale říkal jsem, že je to zbytečné. Z Prahy jim cesta zabere hodinu a půl tam a stejný čas zpátky. A to jen kvůli tomu, aby se mnou tady půl hodiny poseděli. Snad na mě děti za to nejsou naštvané a pochopí to. Budu jim dnes volat, abychom šli spolu na večeři," dodal Felix, který podle slov Lucie Gelemové navíc nestál o návštěvu své odloučené manželky Dády Patrasové.

Související články

Další články