Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Zničený Felix Slováček kapituloval. Čest ponížené Aničky už nezvládá ochránit. Jsem moc starý, povzdechl si

Felix Slováček a Pavel Novotný
Zdroj: herminapress / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 22 fotografií
ROZHODNUTÍ

Saxofonista Felix Slováček (81) vážně uvažoval, že se pustí do trestněprávního i jiného soudního boje s řeporyjským starostou Pavlem Novotným (43), který nevybíravě ponížil jeho dceru Annu Slováčkovou (28). Pro nenávist k jejímu otci uvedl na síti X, že zpěvačka sužovaná rakovinou určitě zemře. Hudebník se ale nakonec podle vyjádření pro eXtra.cz vzdává a nic proti němu podnikat nebude.

Jak Pavel Novotný urážel Annu Slováčkovou

Co začalo jako podivný tweet na sociální síti, projelo Českem jako mediální tornádo a zanechalo spoušť především na dřív už notně pošramocené pověsti starosty Řeporyjí Pavla Novotného.

„Felix byl vždycky d*bil. Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci. Ale tohle přehnal,“ napsal Novotný v dubnu na síť X, následně příspěvek po drtivé kritice smazal a přidal jakousi omluvu-neomluvu.

„Tak já se tedy omlouvám za zcela nevhodný tweet týkající se rodiny Slováčkovy (Slováček s Patrasovou prostě, neumím to skloňovat). A jděte na týden do pr*ele. Omlouvám se upřímně a nesmírně svého tweetu lituji,“ doplnil pak politik.

Dílo zkázy ale bylo dokonáno a nejenže tím nahnal vodu na mlýn svým názorovým oponentům v čele s komunistkou Kateřinou Konečnou, přičemž právě fotka s ní Novotného rozčílila doběla, nebo Karlem Havlíčkem z Babišova ANO, ale definitivně nahněval i kolegy z ODS.

Ta ho plánuje vykopnout, přes palubu ho hodil i premiér Petr Fiala.

Doporučené video: Rozhovor s Felixem Slováčkem:


Felix Slováček: Bojovat s ním nebudu

Slova politika rozhněvala i jejího otce Felixe Slováčka a plánoval proti němu různé akce. Nakonec ale podle vyjádření pro naši redakci couvá.

„Nepotkal jsem se s tím. A upřímně: nemůžu to udělat, že bych toho člověka žaloval. Na mě by se všichni sesypali, že vydělávám peníze na nemoci své vlastní dcery. Nebudu léta běhat po soudech s takovým člověkem. To nemá význam,“ sdělil eXtra.cz Slováček.


„Strávili bychom nad tím tolik času, že mi to za to nestojí. Na to už jsem starý,“ podotkl dále.

Stále ale trvá možnost, že i bez něj podá někdo z kritiků trestní oznámení. Protože je starosta v podmínce, může mu hrozit i vězení.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy