Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Felix Slováček exkluzivně pro eXtra.cz: Dáda o sexu lže!

To jsou tedy věci!
+ Dalších 21 fotografií
Manželství Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové je rozhodně příkladem, jak by mnoho lidí nechtělo skončit. Hudebník randí s mladou milenkou Lucií Gelemovou a idol dětských srdcí má údajně stále randit s italským seladonem Vitem. Rozvod je v nedohlednu. Jenže teď Dáda začala tvrdit, že se svým manželem, ač oficiálně netvoří pár, pořád má sex. Felix se eXtra.cz svěřil s tím, že to není pravda!

Kdysi uznávaná herečka je z rozpadu manželství evidentně mimo. Začala totiž vyprávět, že když se spatří s Felixem ve společném domě, dopřejí si společný sex. Naposledy tomu tak prý bylo v pondělí. Jenže její manžel Felix nechce uvěřit, co je Dáda schopna vypustit z úst. „V žádném případě s Dádou nespím. O sexu s Dádou nemůže být vůbec řeč,“ prozradil eXtra.cz známý sukničkář.

Ze slov Slováčka byla ale znát velká spokojenost ve vztahu s aktuální partnerkou, s níž bydlí pod jednou střechou. „Bydlím s Lucií a jsem velmi spokojený muž. S Dádou už nežiji,“ přiblížil nám Slováček. Na otázku, zda Dáda ještě randí s italským sympaťákem, nedokázal odpovědět. „To nevím, tyhle věci mě ani nezajímají,“ dodal.

Snažili jsme se zeptat i idolu dětských srdcí, jak to tedy se sexem s Felixem a partnerským vztahem s Italem je. Zda jde o nevěru, nebo Ital sem tam přimhmouří oči, když si Dáda údajně zašpásuje s manželem pod peřinou. Dáda ale nereagovala na hovor ani sms zprávy.

Jisté je, že vztahy mezi Dádou a Felixem budou nejspíš ještě nějaký čas vyostřené.

Mohlo by vás zajímat

Další články