Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Felix Slováček exkluzivně: Po slovech Patrasové o zlatokopce definitivní rozchod s Lucií Gelemovou

Na charitativní akci rozdávali Lucie s Felixem spokojené úsměvy.
Zdroj: Showpix
Předchozí Další
+ Další fotografie
PŘEKVAPENÍ

Muzikant Felix Slováček (78) a Lucie Gelemová (38) už od května oficiálně netvoří pár, přestože spolu byli každou chvíli a někteří je podezírali, že se rozešli jen naoko. Nyní ale Felix Slováček dal eXtra.cz jasně najevo, že mezi ním a Lucií zeje hluboká propast a že už s ní nechce mít nic společného. A co nám výtvarnice napsala jen pár hodin předtím?

Velmi složité vztahy

Redakce eXtra.cz nejprve oslovila Lucii Gelemovou, aby dostala prostor vyjádřit se ke slovům Dagmar Patrasové, která o ní nedávno pro naši redakci promluvila ve smyslu, že se s manželem „konečně zbavili té zlatokopky a klíštěte“. Gelemové slova (na konci článku) nás zaujala, a tak jsme kontaktovali i Felixe Slováčka.

Felix Slováček: Definitivní rozchod s Lucií

Muž dlouho rozkročený mezi dvěma ženami nás ale překvapil.

Po naší otázce, co říká na to, že by měl být poměrně šetrný a že jeho bývalka nejde po financích, následovalo velmi dlouhé ticho, které rozčísla až Slováčkova chladná slova.

„Abych vám řekl pravdu, s Lucií jsem se definitivně rozešel.“

Co se stalo? Týká se to snad onoho údajného „zlatokopectví“? To nechtěl potvrdit ani vyvrátit.

„To teď nechci rozebírat. Ale brzy se k tomu vyjádřím,“ slíbil nám saxofonista Felix Slováček a rozloučil se.

Bod mrazu

Jeho slova vyvolávají mnoho otázek. Pokud se s Gelemovou rozešel až nyní, znamená to, že sedm měsíců oba lhali veřejnosti o tom, že už jsou jen přátelé? Nebo jde o konec přátelství? Co je rozdělilo? Byly to opravdu peníze, nebo něco úplně jiného?

Lucie Gelemová: Slova o Dádě a alkoholu

Ve světle nových informací působí den staré e-mailové vyjádření někdejší Slováčkovy múzy Lucie Gelemové pro eXtra.cz dost jinak. A v části o kamarádství s hudebníkem i překvapivě.

Dagmar Patrasová hlásí do světa, že se s manželem konečně „zbavili té zlatokopky“ a „klíštěte“. Jak byste na to reagovala?

„Běžně na její vykecávání se do bulváru nereaguji vůbec, ale když už se ptáte, ráda odpovím. Před 7,5 lety jsme se s Felixem do sebe zamilovali. V té době Felixovo druhé manželství bylo přes všechna tvrzení již mnoho let nefunkční a z velké části si za to může asi sama Patrasová ‚díky‘ své neléčené závislosti na alkoholu.

Rozhodně jsem Felixe neuháněla a v mém vztahu, přes značný věkový rozdíl, nebyl úmysl prospěchu. Můžete se zeptat kohokoliv, kdo mě dobře zná, určitě vám to potvrdí. Což potvrzuje i fakt, že jsem se nikdy bulváru v průběhu našeho vztahu ‚nezaprodala‘ a neposkytovala exkluzivní intimní zpovědi.

Naopak byla to právě Patrasová, která celé roky pere špinavé prádlo na veřejnosti a neustále skloňuje mé jméno.“

Nejsem zlatokopka, Slováček je šetrný

O nějakém zlatokopectví nemůže být žádná řeč. Tím spíše, že o Felixovi je veřejně známo, že je mírně řečeno velice šetrný.

A hodnotit pojem ‚klíště‘ je už úplně pod moji úroveň. Naopak, každý, kdo zná Patrasovou, vám sdělí, že se jedná o psychicky labilní alkoholičku plnou zloby, přetvářky a nenávisti.

O Dádě možná napíšu knížku

Bezohlednou letitou alkoholičku, která se odmítá léčit, a to i po své opilecké autonehodě s 2,5 promile alkoholu v krvi, kdy jen zázrakem nikoho nezabila…

Možná jednou napíšu knihu o útrapách, které mi způsobila, o jejích hnusných útocích, podpásovkách, metodách útlaku a intrik.

Společná kasa s Felixem

Využívala jste někdy nějakých finančních výhod ze strany Felixe Slováčka?

„S Felixem jsme žili jako partneři a nepočítali, kdo kolik do společné domácnosti přinesl a kolik utratil. Malovala jsem, prodávala obrazy a později jsem i pracovala na Pražském hradě a měla příjmy.

O Felixe jsem se starala. Pokud mi občas koupil nějaký dárek, což je u partnerů běžné, nejednalo se o přehnaně drahé věci. Znovu zde připomenu Felixovu vyhlášenou šetrnost.

Patrasová asi nemohla skousnout mou úspěšnou výstavu portrétů významných politiků v Obecním domě, která vzbudila velký ohlas, a proto zase srší jedy…“

Dagmar Patrasová často naznačovala, že si vás její muž vydržuje z jejich společné kasy.

„Jak už jsem řekla, Patrasová je letitá alkoholička, naplněná záští, která se neštítí žádné lži, včetně veřejného osočování a pomluv. O nějakém ‚vydržování‘, jak už jsem se vyjádřila, nemůže být řeč.“

„Dagmar Patrasová má dlouhé vedení“

Změnilo se v poslední době něco ve vztahu mezi vámi a Felixem Slováčkem, co by zapříčinilo takovou radost jeho manželky? Přestali jste se snad zcela stýkat?

„Rozchod jsem oznámila v květnu, kdy jsme se dohodli, že přestaneme být partnery a dál budeme žít jako přátelé. Alkoholici mají obvykle dlouhé vedení, takže jí to asi došlo teprve teď. Proto ta opožděná radost. Co se mne týká, Felixe mám stále ráda, obdivuji jej jako umělce a velice si ho vážím. Jsem ochotná mu kdykoliv pomoci a vnímám jej jako součást mé rodiny. Jsme v denním kontaktu a v poslední době jsem ho například dvakrát odvezla do nemocnice.

A nedá mi nezeptat se: Už se našel nějaký potenciální partner pro založení rodiny, po kterém toužíte, což jste uvedla na jaře?

„Zatím nikoliv. Mužů se kolem mne motá mnoho, ale jsem asi příliš vybíravá.“

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy