Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Felix Slováček drsně zaútočil na Dádu Patrasovou: O domácnost se nestará! Dělám to já

Felix se obul do Dády.
+ Dalších 37 fotografií
Felix Slováček (74), který odešel od Dády Patrasové (61) k milence Lucii Gelemové (35), pořádně vypěnil. Své manželce vyčetl, že se navzdory svým tvrzením o společnou domácnost vůbec nestará. Chod vily prý zajišťuje sám Felix spolu s uklízečkou!

Dáda Patrasová několikrát říkala, že se o Felixe Slováčka i přes bouři v manželství stále stará. Záletník Slováček to však popírá. O společnou vilu prý pečuje zejména on sám.

„Do vily ve Vlašimské docházím od Lucie proto, že tam mám kancelář se sekretářkou, mám tam své věci, a hlavně mi ten dům z poloviny patří a starám se kompletně o jeho chod. Společně s paní, která do vily chodí už roky žehlit, a paní, která tam uklízí a vaří,“ prozradil Felix deníku Blesk s tím, že Dáda dávno nepere ani nežehlí.

Manželství Patrasové a Slováčka dlouhodobě visí na vlásku. Felix žije s milenkou Lucií Gelemovou, Dáda si zase našla mužného Vita z Itálie. O rozvodu však stále nepadlo ani slovo. Možná si už Dáda po tomto Felixově obvinění ale řekne dost a odhodlá se manželství ukončit. Uvidíme!

Mohlo by vás zajímat

Další články