Výtvarnice Lucie Gelemová (33) si vyšla se svým starším přítelem Felixem Slováčkem (73) na další veřejnou akci. Mladá milenka své červené šaty a kabelku sladit nedokázala, ale hlavně že svojí kabelkou ladila ke svému obstarožnímu miláčkovi.

Hudebník Felix Slováček vyvedl svoji mladou partnerku Lucii Gelemovou na křest diáře a kalendáře Jakuba Ludvíka.Tentokrát si Lucie nevzala šaty s výstřihem, a tak nebylo divu, že se Felix poohlížel do výstřihů jiných přítomných dam. Lucii to však nechalo chladnou a celý večer si po boku své lásky užívala s úsměvem.

A možná ten úsměv byl odvozen právě z té naprosté spokojenosti a možná i pocitu vítězství nad sokyní Dádou Patrasovou. Podle blízkých přátel z okolí Felixe Slováčka nastal bod zlomu. „Po všech těch letech a manželských eskapádách se Felix už opravdu z domu, kde bydlel s Dádou, nadobro odstěhoval,“ sdělil nám blízký přítel rodiny. Dnes prý tedy už Felix regulérně žije se svojí mladou milenkou Lucií v jedné domácnosti.

Jak to Dáda snáší? Podle všeho sportovně a je dokonce i ráda za to, že ten Felixův vrásčitý obličej už nemusí vídat každý den.