Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Felix si nedá pokoj! Dekolty jsou jeho TOP hobby! A kdo si sbalil kufry?

Kozičky, jo kozičky…
+ Dalších 22 fotografií
U Felixe a Dády bylo zemětřesení a neočekávané se stalo skutečností. Proč si teď milenka Lucie Gelemová mne ruce?!

Výtvarnice Lucie Gelemová (33) si vyšla se svým starším přítelem Felixem Slováčkem (73) na další veřejnou akci. Mladá milenka své červené šaty a kabelku sladit nedokázala, ale hlavně že svojí kabelkou ladila ke svému obstarožnímu miláčkovi.

Hudebník Felix Slováček vyvedl svoji mladou partnerku Lucii Gelemovou na křest diáře a kalendáře Jakuba Ludvíka.Tentokrát si Lucie nevzala šaty s výstřihem, a tak nebylo divu, že se Felix poohlížel do výstřihů jiných přítomných dam. Lucii to však nechalo chladnou a celý večer si po boku své lásky užívala s úsměvem.

A možná ten úsměv byl odvozen právě z té naprosté spokojenosti a možná i pocitu vítězství nad sokyní Dádou Patrasovou. Podle blízkých přátel z okolí Felixe Slováčka nastal bod zlomu. „Po všech těch letech a manželských eskapádách se Felix už opravdu z domu, kde bydlel s Dádou, nadobro odstěhoval,“ sdělil nám blízký přítel rodiny. Dnes prý tedy už Felix regulérně žije se svojí mladou milenkou Lucií v jedné domácnosti.

Jak to Dáda snáší? Podle všeho sportovně a je dokonce i ráda za to, že ten Felixův vrásčitý obličej už nemusí vídat každý den.

Mohlo by vás zajímat

Další články