Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Felix na plese mlžil o Dádě, nevěděl kam s očima. A prozradil, jaký trapas se mu stal

+ Další 4 fotografie

Mezi mnoha celebritami, které dorazily na Česko-Slovenský ples, byl i hudebník Felix Slováček. Svoji ženu Dagmar Patrasovou však nechal doma a nechtěl se příliš vyjadřovat k tomu proč. "Takové otázky na ples se mi nelíbí. Nevstupoval bych do takových věcí," řekl pro eXtra.cz, přičemž se svěřil i s  tím, že si jednou na podobné akci roztrhl kalhoty.

Felix Slováček dorazil na Česko-Slovenský ples jako člověk, který podobných akcí zažil už nepočítaně. Ostatně i tentokrát byl na galavečeru nejen v roli hosta, ale i vystupujícího. "Těšil jsem se na obojí. Mezi jinými budu i na jevišti, takže Česko-Slovenský ples nepřijde o můj saxofon," pochvaloval si pro eXtra.cz Slováček.

Příprava na samotnou akci pak Slováčkovi moc času nezabrala. "Smoking je můj pracovní oděv, takže to mám do deseti minut se vším všudy," chlubil se. Slováčka zároveň těšila společnost mladých krasavic. "Podívejte se kolem sebe, kolik je tu krásných žen. Všechny nemohu jmenovat," řekl.

Felix Slováček: Upadl jsem mnohokrát

Jeho manželka Dagmar Patrasová však na akci chyběla. "Dáda nepřijde," řekl stručně. "Takové otázky na ples se mi nelíbí. Nevstupoval bych do takových věcí," odvětil pak na dotaz, z jakého důvodu Dáda zůstala doma. Na závěr se Slováček svěřil i s tím, jaké trapasy na podobných akcích zažil. "Upadl jsem mockrát. V tom smyslu, že by se mi roztrhly kalhoty, tak to se mi taky stalo," sdělil.

Felixe čeká zanedlouho velká událost. V květnu plánuje oslavit své osmdesátiny ve velkém stylu v pražské Lucerně. "Mám z toho tak trošku ne strach, ale trochu mě brní. Budu tam mít opravdu hvězdný sólisty, zpěváky, zpěvačky, herce i herečky. Jsem moc rád, že řekli ano," řekl nedávno Slováček o přípravách na narozeninový koncert. Podle všeho se chystá i jakýsi zlatý hřeb večera. "Já překvapení chystám, ale bude tam asi něco, o čem nevím. To vymyslí někdo na mě, alespoň to vždycky tak bylo," prozradil Felix.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy