Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Felix Slováček po propuštění z nemocnice: Prozradil, co ho vlastně skolilo

Felix Slováček: Prodělal mrtvici!
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Mrtvice

Saxofonista Felix Slováček (78) byl v pondělí po čtyřech dnech propuštěn z nemocnice. Podle propouštěcí zprávy, kterou měl k dispozici Blesk, prodělal přechodnou ischemickou ataku mozku, což znamená, že prodělal malou mrtvici. 

Když saxofonista Felix Slováček mířil se svou bývalou milenkou Lucií Gelemovou (38) na chatu k Třeboni, udělalo se mu zle. Ta ho proto odvezla do nemocnice, kde si nakonec pobyl čtyři dny. „Byla to prý krevní sraženina, která mi putovala tepnou směrem k mozku, byla ale naštěstí malá a po cestě se rozpustila,” prozradil Slováček Blesku.

Můžu mít s*x dle libosti!

V propouštěcí zprávě z nemocnice je přímo napsáno, že utrpěl přechodnou ischemickou ataku mozku, což znamená, že měl malou mrtvici. Lékaři Slováčkovi předepsali prášky na ředění krve. „A jinak se prý mám chovat, jako by se nic nestalo. A to mě těší nejvíc. Dokonce můžu mít s*x podle libosti, a to rád slyším,” nechal se slyšet.

Nyní už by měl být zpět v Praze a měl se také vidět na večeři se svou dcerou Aničkou (26). „Dáme si do nosu,” prozradil a dodal, že si dá skleničku lahodného vína. „To mi také nezakázali,” smál se Felix Slováček.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy