Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

FBI ukončila vyšetřování: Co prováděl Pitt svým dětem?

Vyšetřování je naštěstí u konce.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Dvojice Brangelina patřila k nejstabilnějším hollywoodským párům. Tomu je ale konec. V září požádala Angelina Jolie o rozvod s tím, že už si s Bradem Pittem nerozumí. A to nebylo všechno. Prý se chová agresivně k jejich dětem. A to hlavně, když se zhulí a pije alkohol. Dokonce mělo dojít i k napadení!

Obětí přiopilého Brada se měl stát nejstarší syn Maddox. Toho Angelina adoptovala jako prvního a prý s ní má nejužší vztah. Také má oproti ostatním dětem různé výsady. Celý konflikt měl vzniknout na palubě jejich soukromého letadla. Rodiče se měli ostře hádat a do konfliktu se vložil Maddox, aby bránil mámu. To se prý Bradovi nelíbilo a měl mu vrazit výchovnou facku.

V Americe se tohle bere trochu jinak než u nás a Angelina hned označila svého brzy bývalého manžela na násilníka. Brad ale taková obvinění odmítá. Nicméně došlo na vyšetřování, a to rovnou ze strany FBI.

Jak to dopadlo? „FBI přezkoumala obvinění, které souvisí s hádkou z letadla, kde cestoval Brad Pitt s dětmi. Ve vyšetřování se nakonec pokračovat nebude,“ informovala mluvčí FBI Laura Eimiller.

Angelina vybojovala výhradní péči o děti a Brad je bude pouze navštěvovat. Příjemné rodinné chvilky budou navíc trávit pod dohledem terapeuta.

Související články

Další články