Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Známý youtuber skočil do Vltavy, aby zachránil tonoucího! Otřáslo to s ním natolik, že skončil s natáčením?

Youtuber Fayne oznámil, že končí na YouTube. Souvisí s tím, že viděl smrt člověka?
Zdroj: Pixabay/Instagram Fayne
smrt člověka

Youtuber Fayne alias Miroslav Loner (25) popsal dramatické události, kterých se stal svědkem na pražské Náplavce. Původně si chtěl užít klidný večer na lodi s těhotnou přítelkyní, ale na to, co přišlo, rozhodně připravení nebyli.

Když si vyšel influencer Fayne se svou přítelkyní a několika přáteli na pohodovou večeři na lodi, mysleli si, že nic zajímavějšího než plavající labutě na řece ten den neuvidí. "Jeli jsme s Nikolou do Prahy za kámoši s tím, že se projdeme po Náplavce a Nikola se chtěla podívat na labutě," řekl Fayne ve videu.

Vypadal, že si jen užívá vody

Když se však procházeli podél Vltavy, stalo se něco nečekaného. Začalo to nevinně – skupinka přátel zahlédla na řece dva plavající muže. Jeden z nich plaval na jednom místě, ale dost nezvyklým způsobem - jeho tělo se potápělo a znovu vynořovalo. "Neponořil se úplně celej, jenom tak postupně a pomalu. Takže nám nedošlo, že je to člověk, kterej se topí," upřesnil Mirek ve videu.

Jeho plavání se jim ze začátku nijak podivné nezdálo, protože vypadal, jako by si jen užíval vody. "Vůbec neřval ani kolem sebe nemáchal rukama, jenom byl na jednom místě. Mysleli jsme si, že si tam poplavává a je to v klidu," popsal youtuber.

Kámoška začala křičet, že se topí

Po pár minutách, kdy ho z dálky pozorovali, jim to ale začalo připadat divné. Vtom se muž ponořil úplně pod vodu. Kamarádka youtubera začala křičet, že se muž topí. Na místě v tu chvíli bylo asi patnáct lidí, a tak se Fayne s kamarádem rozhodli, že pro muže skočí do řeky a pokusí se ho zachránit.

To se jim nakonec bohužel nepodařilo, přestože skočili do řeky ve stejném momentu, kdy jeho postava zmizela pod vodou. Policisté, záchranáři a hasiči po něm dokonce po svém příjezdu pátrali dalších 45 minut.

Youtuber je zdrcený. "Dělali jsme, co jsme mohli, ale nepodařilo se. Chtěl bych tímhle apelovat na vás, dávejte si na sebe pozor a nikdy nelezte do vody, když jste opilí. Nikdy nevíte, co se může stát," dodal s tím, že ví, že byl topící se muž opilý. Život zatím neznámého pětadvacetiletého mladého muže tak toho dne skončil.

Youtuber napálil fanoušky

Ve stejnou dobu vydal Fayne také video, kde začal vysvětlovat svoje důvody, proč skončí na YouTube. Ukázalo se, že si jen dělal ze svých fanoušků legraci a že bude natáčet svoje videa dál. S tím, že byl svědkem smutné události, to tedy vůbec nesouvisí. No, nevíme, jestli je právě teď dobrý čas na takové fórky.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy