Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Favoritkou Tváře od samého začátku: Mladičká herečka uchvátila jako stepující Jirka Korn

+ Dalších 5 fotografií
Tvář
Tvoje tvář má známý hlas se vrátila na televizní obrazovky ve velkém stylu. A už po prvním vystoupení má letošní řada žhavou favoritku. Stala se jí mladičká herečka Kateřina Marie Fialová (22), která na pódiu stepovala a zpívala v přestrojení za Jiřího Korna (70). Líbila se porotě i divákům, těm ale přijde nefér, že je Kačka čtyřnásobnou mistryní světa ve stepu.

„Jako mistryně světa ve stepu to musela dát s prstem v nose,“ poukázal jeden z diváků na to, že měla Kateřina Marie Fialová (22) značnou výhodu. Její první vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas ale většina lidí vychválila do nebes.

Jako stepující Jiří Korn (70) se líbila i porotě, která ji svým hodnocením okamžitě zařadila mezi favority. „Nenasadila jsi vysoko laťku, ale doslova lať,“ poznamenal za všechny Janek Ledecký (57).

„Slečnu neznám, ale po tomhle výkonu si ji budu pamatovat. Skvělý výkon,“ zhodnotila další divačka.

Kromě stepu se Kateřina Marie Fialová věnuje především divadelnímu herectví, a to jak činohře, tak muzikálům. Působí v divadlech v Ostravě a Brně. Objevila se i na televizních obrazovkách, už jako osmiletá ztvárnila epizodní roli v Ordinaci v růžové zahradě.

Mohlo by vás zajímat

Další články