Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Favoritka MasterChefa Lucia rozdělila Česko: Nadržují jí porotci, protože je lesbička ze Slovenska?

Pokaždé o sobě mluví v superlativech. Po dovaření nezapomene dodat,
jakou delikatesu vytvořila. Mnohým je trnem v oku.
Zdroj: facebook.com/MasterchefČesko
+ Dalších 5 fotografií
Už od začátku soutěže o nejlepšího MasterChefa se Lucia projevuje jako vůdčí osobnost, která ví a umí všechno nejlíp. Veškeré její jídlo je podle ní top a pokaždé, když je kapitánkou týmu, organizuje ostatním úplně všechno! Jenže dost diváků si tímto stylem znepřátelila.

Jedni ji na obrazovce už nemůžou ani vidět, pro druhé je nejlepší ze všech! Nadržují porotci jediné Slovence v soutěži schválně? Vzhledem k tomu, že jde o MasterChef Česko, měla si radši počkat na slovenskou verzi.

Mnoho diváků má na ni neskutečnou averzi a štve je její arogantní přístup. Není se čemu divit! Lesbička Lucia všechno zná, všude byla a je nejlepší ze všech!

V každém díle soutěžního pořadu o nejlepšího kuchaře u nás to vypadá, že Lucia porotcům přirostla k srdci. Už jednou soutěž opustila a pak jí byla udělena ještě jedna šance. V boji o pokračování v soutěži se tehdy utkala s Kanittou a Lukášem.

Souboj samozřejmě vyhrála. I když byli ostatní kuchtíci očividně proti a fandili spíše Kanittě. Nakonec Lucia odpochodovala zpátky na balkon ke zbytku. Na nich bylo vidět zklamání!

Jde vidět, že je trnem v oku zbytku soutěžících. Představuje pro ně konkurenci a člověka, se kterým se v týmu absolutně nedá vyjít. Vyhraje to nakonec kvůli porotcům, kteří jsou z ní nadšení?

Na facebookové stránce pořadu se vášnivě diskutuje o tom, jestli si Lucia přítomnost v soutěži zaslouží nebo ne.

Fanoušek František se na Facebooku k Lucii vyjadřuje jasně: „To nespravedlivé postrkování homosexuální slovenské nacionalistky do dalších kol už bije do očí, neboť měla už 3× vypadnout!! Že by ‚dramaturgie‘ soutěže již předem naplánovala pořadí? Já tomu věřím…“

Ten se tak jasně přidává ke skupině, která už má „dokonalé“ Slovenky plné zuby!

Slečna Míša se přidává k Františkovi: „S tou Slovenkou naprosto souhlasím, je tak nesympatická, že bych ji kolikrát praštila přes televizi… Jednou vypadla, tak nevím, proč ji brali zpět. A pokud to vyhraje, tak to bude fakt gól, když je to MasterChef ČESKO!!“

Katka je zase názoru, že je Lucia perfektní a zaslouží si výhru. Radši by poslala domů jiné.

Na čí straně jste vy? A kdo podle vás vyhraje ?

Související články

Další články