Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Favorité Survivoru: Přítelkyně Veronicy Biasol sází na zkušenosti pokeru. Dokážu prokouknout každého, říká Mlejnková

Pokerová hráčka Barbora Mlejnková.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
Survivor

Už jen za několik málo dnů vypukne další série reality show Survivor, v rámci které zabojuje i přítelkyně Veronicy Biasiol, pokerová hráčka Barbora Mlejnková. Jakou taktiku zvolí? “Je to sociální hra, možná bych mohla číst řeč těla lépe než ostatní. Na ostrově nebudou profíci, kteří by dokázali v tomhle směru blufovat,” nechala se Bára slyšet pro TV Nova. Pomůže jí na ostrově k přežití poker face? 

Reality show Survivor není jen věc fyzické zdatnosti, ale potřebná je i určitá dávka vypočítavosti a především sociální hra. Důležitá je strategie! Na tu spoléhá i jedna z letošních soutěžících, pokerová hráčka a influencerka Barbora Mlejnková. “Je to sociální hra, možná bych mohla číst řeč těla lépe než ostatní. Na ostrově nebudou profíci, kteří by dokázali v tomhle směru blufovat,” nechala se Bára slyšet pro TV Nova.

Poker face na ostrově Survivor

Barbora se postaví za kmen “Hrdinů”, tedy za kmen složený ze známých osobností. Proti Hrdinům zabojuje tým "Rebelů", ve kterém se představí dosud neznámé tváře. Trocha hrdinství a rebelství je ale v každém ze soutěžících, což ostatně již brzy uvidí i fanoušci. Na Voyo show odstartuje již 25.1.

Barbora si přináší taktiku z pokeru. Nejenže umí dokonale číst řeč těla, ale věří si i po psychické stránce. "I když musím třeba několik hodin sedět vedle hráčů, kteří mi nejsou sympatičtí, dokážu se koncentrovat a zůstat v klidu. Takže myslím, že ponorka neovlivní moje chování," uvedla.

Ani fyzická zdatnost by neměla být problém. "Celý život hodně sportuji a většinou, když sama pro sebe dosáhnu nějaké sportovní mety, zkouším jít dál a ještě přitvrdit. Ráda zkouším, kam až ta výkonnost může růst a co všechno moje tělo dokáže. Jsem v tomhle trochu extrémista," směje se.

Velké odloučení

Jediné, čeho se Bára momentálně bojí, je odloučení. Chybět jí bude přítelkyně Veronica i jejich pejsek. "Určitě můj vztah a náš pes, kterého máme teprve rok. A životní balanc, který aktuálně v životě mám," odpověděla pro TV Nova. Veronica Báru doprovodila i na letiště, kde vzniklo dojemné video zaznamenávající jejich loučení.

"Když před dvěma měsíci přišla domů s nápadem, že by šla do realityshow Survivor, byla jsem z ní naprosto nadšená! Už u první řady jsme si říkaly, jak moc by se na to hodila, a vím, že to byl její celoživotní sen, vůbec si něco takového zažít a sáhnout si na dno," rozepsala se Veronica na Instagramu.

"Na druhou stranu vzápětí mi došla i ta odvrácena stránka věci, kdy svého partnera opouštíte třeba i na čtvrt roku do úplného neznáma, hodně daleko, bez jakéhokoli kontaktu, navíc bez jídla a s partičkou úplně cizích lidí do opravdu těžkých podmínek, kde navíc každý z nich hraje určitou sociální hru," dodala Verča.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy