Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Favorit SuperStar, chudý Kukačka: Nutně potřebuje peníze pro svou hladovějící rodinu!

Adam před finále SuperStar.
Zdroj: herminapress.cz

SuperStar se přehoupla do své druhé poloviny a po kůzlátkách Ewy Farné má dalšího favorita.

Šestnáctiletý Adam Kukačka (16) z Brna baví svým pěveckým rozsahem a dojímá smutným životním příběhem.

Zpěvák doslova živoří s matkou a malým bráškou, jeho blízká kamarádka na něho dokonce nedávno práskla, že často jí rohlíky, aby se doma ušetřilo. Adam dlouho pobýval ve vile SuperStar jen s pár kusy oděvu, než se o něj postarala módní hlídka pořadu Prásk!, která mu nějaké oblečení obstarala.

Story chudého panice z Brna, který chce vyhrát miliony, aby rodině zajistil důstojnější životní podmínky, diváky dojímá. Tvrdí to zdroj ze zákulisí show: "Kukačka dostal v posledním finále nejvíc hlasů ze všech a nestalo se to poprvé, pro produkci je horkým favoritem na celkové vítězství, které pro ostatní finalisty znamená asi především slávu, ale pro Kukačku peníze, které zoufale potřebuje.

"Je to pěkná částka, která by vyřešila hodně problémů. Nejprve bych zajistil pořádně rodinu, opravil bych náš byt, prodal ho, koupil pěkné bydlení pro nás, hlavně pro mého malého brášku, kterého mám nejraději. Chci, aby měl pěkný život. Dále bych si koupil pěkné oblečení, které by mi padlo. Člověk chce dobře vypadat, ne nosit pořád pár stejných hadrů jako já doteď. To by mi udělalo radost, že bych mohl střídat několik druhů oblečení. Také bych si koupil novou kytaru, na kterou bych se pořádně naučil hrát," sympaticky odpověděl před finálovými koly Adam na otázku, co by udělal s výhrou dva a půl milionu.

V cestě za jeho snem mu stojí ještě pět soupeřů. Zítra jich už bude o jednoho méně.

Související články

Další články