Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Fauly hlavou, rány do slabin a bučení od lidí: Karlos Vémola se vyjádřil k nepovoleným úderům proti Marpovi

Rozhodne se už večer.
Zdroj: Oktagon MMA, publikováno se souhlasem
+ Dalších 11 fotografií
TAKTIKA

V sobotním zápase, kdy se proti sobě v boxerském ringu v rámci turnaje Oktagon MMA postavil zápasník Karlos Vémola a rapper Marpo, padlo z Karlosovy strany velké množství úderů a útoků, které v boxu nemají co dělat. Marpo si na následné tiskové konferenci stěžoval hlavně na rány do hlavy a do slabin. Jak reagoval Vémola na poznámky, že jeho vítězství nebylo tak úplně čisté? A jak se dvojice rivalů staví k možné odvetě? Přečtěte si, co bojovníci řekli na tiskové konferenci po zápase.

"Dostal jsem asi třicet hlav, což nebylo příjemné, dostal jsem x-krát do koulí, s tím nic neuděláš. Nedalo se zdrhnout, protože Karlos je široký," řekl Marpo na tiskovce po zápase, když se jeden z novinářů ptal na kontroverzní Vémolův styl, kde rozhodně nebyla nouze o údery, které v boxu nejsou povolené. Jde hlavně o rány do hlavy a do slabin. Marpo ale takovým Karlosovým stylem boje nebyl vůbec překvapen. Karlos Vémola totiž avizoval, že o čistý box mu rozhodně nejde.

A potvrdil to i na tiskovce. "Co jste čekali? Snad jste nečekali, že sem přijdu boxovat. Já jsem říkal, že jdu vyhrát. Že ho jdu utrápit, že ho budu tlačit. Nejsem boxer. Já mám neuvěřitelnou touhu po vítězství. Já jsem zápasník a dělal jsem svými schopnostmi všechno, abych ho k ničemu nepustil. Protože on oproti mě boxovat umí. Moje taktika, kterou pro eXtra.cz odtajnil jeho trenér MMA André Reinders, byla překazit mu to, aby boxoval. Já jsem silnější, větší, těžší. Rozhodně jsem si nechtěl hrát na nějaký krásný box," řekl Karlos Vémola ke svému bojovému stylu.

A jak se sokové staví k odvetě? Na dotaz novinářů odpovídali všichni hlavní aktéři poměrně vyhýbavě. "Nikdy neříkej nikdy. Ale na to bychom museli být zase tři," odpověděl pořadatel a vlastník Oktagonu Ondřej Novotný a tázavě se obrátil na Karlose Vémolu. Ten bez váhání reagoval. "Já nevím, jestli by to někdo chtěl vidět, to zaprvé. Ale jestli to někdo zaplatí, proč ne. Show me the money," odpověděl s úsměvem. "Já s tím problém nemám, já se porvu klidně znova, myslím si, že lidi viděli, že na to, že jsem furt zpěvák, myslím, že jsem tam nechal větší srdce, takže je mi to jedno," reagoval Marpo. Je tedy klidně možné, že se odvety dočkáme.


Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy