Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

FattyPillow se rychle vzpamatovává z rozchodu! Vtipkuje s holkami a jde hustě do sebe!

Internetový bavič Karel alias FattyPillow se nedávno rozešel
s přítelkyní Sárou.
Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
FattyPillow se jen nedávno rozešel se svojí přítelkyní Sárou Holanovou po dvouletém vztahu. Očividně ho tato událost zasáhla, no nevzdává to a rozhodl se pro razantní změnu. Má obrovskou oporu fanoušků a to mu neskutečně pomáhá.

Karel Sivák už několik let figuruje na YouTube scéně pod přezdívkou FattyPillow a fanoušci ho milují. Svérázný bavič to ale nemá vůbec lehké, nejdříve psychické problémy a teď tvrdá rána v podobě rozchodu po dvou letech ve vztahu se Sárou Holanovou.

Jak jste ale mohli zaznamenat, i v tomhle těžkém období se snaží s fanoušky komunikovat a streamuje přes Instagram. I když tohle pro něj je těžké, pokouší se své problémy otočit a dělat si z toho legraci. Jelikož se po rozchodu Sára odstěhovala, říká, že je ztracen. Neví, jak uklízet, a tak uvažuje, že si sežene paní na úklid nebo že u sebe ubytuje klidně nějaké holky, pokud by měly zájem. Na komentáře typu ,,Fatty, až zhubneš, budu tě chtít" reaguje s výsměchem. A sám dodává: ,,Na to ti seru! Pokud mě nechceš tlustého a s malým penisem, tak mě nedostaneš, ani když zhubnu!"

Je vidět, že ho tato nepříjemná situace nakopla a konečně se rozhodl změnit své stravovací návyky a také se začal hýbat, a to pod dohledem trenéra. Jeho Instagram je teď plný fotek se zdravým jídlem a fanoušci ho podporují v jeho novém životním stylu.

Velké množství Fattyho příznivců se ho snaží motivovat a dodat mu v tomhle období sílu, no najdou se i lidé, kteří ho odsoudili, a to právě proto, že se veřejně na streamu své bývalé přítelkyně Sáry vyjadřoval k jejich vztahu. Nelíbí se jim, že jí tam psal věci ze soukromí, a dokonce Sáru i rozbrečel. Jsou toho názoru, že to, co se stalo, si měli vyříkat z očí do očí, nikoliv veřejně ve vysílání.

Karel se ale za své činy omluvil a dodal, že dnes toho lituje. Přiznal také, že to bylo hloupé, ale své bývalé holce drží palce. Lidem, kteří tvrdí, že Sára je jen zlatokopka, která ho využila, se to pokoušel vyvrátit a dodal, že i když už spolu nejsou, nechce fanoušky proti Sáře poštvat. Ať si každý sám udělá na tuhle situaci názor a podpoří toho svého.

Související články

Další články