Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

FattyPillow oznámil rozchod po pěti letech: Cítím se bezmocný, přiznává

FattyPillow se svou partnerkou vyrazil do společnosti
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie

Známý youtuber FattyPillow má za sebou těžký rok. Boj se zdravím a životní přiznání, které vyžadovalo pořádnou dávku odvahy. Na jeho závěr schytal další ránu - po pěti letech se s ním rozešla přítelkyně. “Cítím se bezmocný a opravdu jsem přesvědčen, že byla jedna z miliardy,” uvedl Fatty na svém Instagramu. Přišel o ženu, které se rozhodl dokonce nasadit prstýnek! Rozchod je však definitivní. 

Karel Sivák alias FattyPillow svedl náročný boj se svým vlastním úsilím i zdravím. Oblíbený youtuber se totiž v uplynulém roce rozhodl zatočit se svými kily navíc, což mu následně zkomplikovaly závažné psychické problémy, kvůli kterým musel omezit svou tvorbu a byl nucen oznámit odchod do ústraní.

Fattyho trápily silné úzkosti a deprese

Silné úzkosti a deprese mu bránily nejen v každodenním životě, ale i v kariéře, a v těch nejhorších fázích si slavný youtuber nebyl schopný dojít ani do obchodu. Více se o tom Fatty rozpovídal ve svém videu na YouTube.

V náročných chvílích po jeho boku stála přítelkyně Jana, která mu vždy byla plnou oporou - tomu je ale konec. “Přijde mi na místě vám říci, že láska mého života, slečna, se kterou jsme plánovali společnou budoucnost, se rozhodla se mnou vztah ukončit. Nic jsem si neudělal, pořád ji miluji, ale je to ze strany Janičky definitivní,” oznámil Fatty na svém Instagramu. Dvojice spolu tvořila pár pět let.

Rozchod ho zlomil, cítí bezmoc

Když už se zdálo, že oblíbený youtuber je již v plné síle zpět, osud mu nyní zasadil další ránu. “Vydržela se mnou opravdu ty nejtěžší chvíle života a nevím, kde bych byl bez ní. Život bez ní si nechci ani nedovedu představit. Cítím se bezmocný,” dodal Fatty s tím, že Jana byla tou ženou, které jednou plánoval nasadit prstýnek na ruku.

Rozchod mnohé fanoušky šokoval, dvojice spolu totiž ještě před pár dny trávila společné chvíle a takovou zprávu nikdo nečekal. "Jsme s tebou Fatty," podporují ho nyní stovky fanoušků.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy