Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

FattyPillow drsně naložil Týnuš Třešničkové! Máš nabotoxovanou držku a nehty, že si nevytřeš prd*l!

Zasloužila si to?
Zdroj: Marko Iglić/ Youtube
+ Dalších 26 fotografií
Youtuber a internetový bavič FattyPillow se obul do youtuberky Týnuš Třešničkové na svém streamu. Nadával jí za její projev, za to, jak se chlubí materiálními věcmi, ale i za její extrémní vzhled. Souhlasíte s ním?

Týnuš Třešničková ve svém videu ukazuje sledujícím, kam se stěhuje a jak její nový byt vypadá. FattyPillow se rozhodl tohle video okomentovat a stojí to za to. Nejdříve Týnuš mluví v garážích u svého auta.

Fattymu neuniklo, že se mladá youtuberka snaží všem ukázat, že nemá jen tak obyčejné auto, ale že se jedná o poměrně drahou značku BMW. Fatty k tomu poznamenal: „Jako sorry, zprzni* bys ji, ale to je tak vše, tam to hasne!“

Poté, co se Týnuš chlubí kamerou u zvonků do bytu, FattyPillow poznamená: „Jo to je tak skvělé, že jsi tak úspěšná, my to všichni hrozně potřebujeme vědět. Jo a máš video zvonek, aby každý viděl tu tvoji nabotoxovanou držku! A dokonce nehty, že si ani nevytřeš prd*l.“

„Nelíbí se mi, jo jasně je to kund*, má umělé cecky, prdel jo, dobrá postava, ale je mi hrozně nesympatická,“ dodal oblíbený youtuber Karel alias FattyPillow. Co myslíte? Jsou to drsná slova na adresu Týnuš Třešničkové, nebo s ním souhlasíte?

Související články

Další články