Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

FattyPillow a Sára Holanová jsou minulostí! Kdo dal kopačky a kdo je přijal? TENHLE ROZCHOD bude ještě bolet

+ Další 4 fotografie
Už dva týdny se spekuluje o rozchodu známého českého youtubera Fattyho s dlouholetou přítelkyní Sárou. Nikdo tomu nevěřil a lidé čekali, že je to vtip. Bohužel tentokrát to sranda není a Karel a Sára se definitivně rozešli. Co bude dál?

Populární český streamer, youtuber a bavič FattyPillow alias Karel Sivák prochází opravdu náročným obdobím. Celé dva roky po jeho boku stála přítelkyně Sára Holanová, která mu byla oporou, ale dnes je šťastným dnům konec! Posledních 14 dnů se toto téma probíralo na YouTube a lidé chtěli vědět, jak to teda je? Kdo dal kopačky a kdo je musel přijmout? Vypadá to na vleklou krizi, která vyvrcholila kvůli jedné nenápadné hádce…

Na nedávném streamu, který dělal Fatty právě se svojí dnes už bývalou přítelkyní Sárou, mu bez emocí a s úsměvem na tváři oznámila, že není pro ni ten pravý, a to dělat neměla. Karla tahle odpověď očividně zaskočila, a tak proběhla výměna názorů live před všemi, kteří zrovna sledovali stream. Sára nakonec vytočená odešla a Karel zůstal na obrazovce sám.

Nikdo nečekal, že z malé hádky bude nakonec velký rozchod. Jak sám FattyPillow přiznal, už přes půl roku měli krizi a bylo to jak na houpačce. Jejich rozchod měl ale opravdu rychlý spád a Fatty včera oznámil, že Sára se už dokonce odstěhovala a tím definitivně jejich vztah končí. I když to byl Karlův první vážný vztah a Sáru miloval, snaží se být nad věcí.

Rozhodl se začít odrazit ode dna a jít dál, a to razantním způsobem! „Začíná sportovat s osobním trenérem, jíst zdravě a chce konečně něco udělat se svou váhou. Uznal, že jeho váha je extrémní a ohrožuje i jeho život, a jak sám řekl, chce konečně žít a ne se strachovat, co všechno se mu může stát,“ uvedl pro eXtra.cz zdroj z youtuberova o­kolí.

Sára se díky Karlovi naučila točit videa na YouTube a také streamuje na svém kanálu. Bojuje proti týrání a množení psů a podporuje různé útulky a organizace. Poté, co se odstěhovala od Fattyho, zřejmě také začne nový život. Spousta fanoušků FattyhoPillowa ji označilo za zlatokopku, to ale Karel razantně odmítá a nesouhlasí s tím.

FattyPillow je jeden z mála lidí na YouTube, kteří se nebojí říct, co si myslí, a nestydí se za svůj názor. I když má teď opravdu těžké období, doufáme, že vše zvládne a vrátí se v plné kondici k činnosti, která mu jde nejlépe a lidé ho proto milují. Byla by škoda přijít o tak svérázného komika na naší scéně.

Související články

Další články