Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Fattyho bývalka se dočkala vytouženého syna: Sára popsala, jak probíhal porod

+ Dalších 23 fotografií
narození
Sára Holanová, bojovnice proti množírnám a bývalá přítelkyně youtubera FattyhoPillowa (26), porodila. Syna přivedla na svět přirozenou cestou a bez léků proti bolesti. Sára už v polovině srpna otevřeně prohlašovala, jak by chtěla porod prožít a jak by ráda svého synka vychovávala.

Milovnice přírody, zvířat a veganského stravování Sára Holanová porodila krásného syna. „Konečně je ta naše 3,14 kg opička venku. Měla jsem intenzivní, ale krásný, rychlý porod bez komplikací, plný lásky a empatie… Stojí to za to,“ napsala čerstvá maminka.

Z jejího vzkazu je cítit, že porod proběhl přesně tak, jak si představovala a ze Sáry je šťastná maminka. „Chci přirozený porod, bez medikace a podobných blbostí, který si prostě vydupu, používat látkové pleny, pratelné ubrousky a rozložitelný prací prášek. Používat pouze přírodní netestovanou kosmetiku a příkrmy dělat domácí. Kojit dítě klidně do nástupu na první stupeň základní školy,“prohlásila na Instagramu před pár měsíci.

„Budu ho stravovat vegansky, učit ho respektu k přírodě, zvířatům a budování vztahu ke třídění odpadu a neplýtvání,“ napsala také. Současně s tím rezolutně odmítla chemické krémy a příkrmy s umělými barvivy. Vydrží to Sáře a dostojí svým představám o ekologickém způsobu péče o své miminko?

Přejeme jí i miminku hodně zdraví.

Mohlo by vás zajímat

Další články