Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Fattyho bývalka se dočkala vytouženého syna: Sára popsala, jak probíhal porod

Sára pár dní přenášela.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
narození
Sára Holanová, bojovnice proti množírnám a bývalá přítelkyně youtubera FattyhoPillowa (26), porodila. Syna přivedla na svět přirozenou cestou a bez léků proti bolesti. Sára už v polovině srpna otevřeně prohlašovala, jak by chtěla porod prožít a jak by ráda svého synka vychovávala.

Milovnice přírody, zvířat a veganského stravování Sára Holanová porodila krásného syna. "Konečně je ta naše 3,14 kg opička venku. Měla jsem intenzivní, ale krásný, rychlý porod bez komplikací, plný lásky a empatie... Stojí to za to," napsala čerstvá maminka.

Z jejího vzkazu je cítit, že porod proběhl přesně tak, jak si představovala a ze Sáry je šťastná maminka. „Chci přirozený porod, bez medikace a podobných blbostí, který si prostě vydupu, používat látkové pleny, pratelné ubrousky a rozložitelný prací prášek. Používat pouze přírodní netestovanou kosmetiku a příkrmy dělat domácí. Kojit dítě klidně do nástupu na první stupeň základní školy,“prohlásila na Instagramu před pár měsíci.

"Budu ho stravovat vegansky, učit ho respektu k přírodě, zvířatům a budování vztahu ke třídění odpadu a neplýtvání," napsala také. Současně s tím rezolutně odmítla chemické krémy a příkrmy s umělými barvivy. Vydrží to Sáře a dostojí svým představám o ekologickém způsobu péče o své miminko?

Přejeme jí i miminku hodně zdraví.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy